Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőm leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm leszbikus?

Figyelt kérdés
Van a legjobb barátom mi osztálytársak vagyunk. Talán egy hete lyukas óránk volt és ölelgettük egymást (nem tudom miért) és az egyik osztálytársunk meg kérdezte (gondolom hülyeségből) hogy "ti véletlenül nem vagytok leszbikusak?" mi mondtuk hogy nem "dehogy is" és a barátnőm nagyon furcsán reagált erre a kérdésre (meglepődött megijedt elpirult)azóta nagyon furcsán viselkedik mondjuk mikor találkozunk alig néz rám meg ehhez hasonlók. ez mit jelent?? (félreértés ne essen én leszbikus vagyok és ezt a barátnőm nem tudja nem csak a barátnőm más sem tudja szóval nem mondhadta el neki senki) Miért viselkedik furcsán?

2016. dec. 3. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tereld meleg témára a beszélgetést aztán meglátod, hogyan reagál. De semmiféleképpen ne támadd le a kérdéssel, csak puhatolózz.
2016. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert lehetséges, hogy az.
2016. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy elmondd neki? Vagy az elsőnek igaza van, valahogy hozd fel. Utalgass rá, finoman.
2016. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!