Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igaz az a tény a leszbikusok/b...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a tény a leszbikusok/biszexuálisok körében, hogy lényegesen többen vannak azok akik párt, párkapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Szemben a mai férfiakkal akiknek túlnyomó része csak egy éjszakás kalandot keres,illetve/és menekül a kapcsolatot elől.

Mindenkinek köszönöm a válaszát,aki kifejti! :)



2016. dec. 4. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább a komoly párkapcsolat híve lennék. Amikor egyéjszakás kalandjaim voltak, mindig a lányok miatt történtek meg. A legtöbb kapcsolatom egy átverés volt. Már a második napon szexelni akartak, megkapták, utána egy hét tömör szexre kellettem, majd otthagytak.

18F

2016. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is sántít kicsit az első válaszoló története..de azért van benne igazság a részemről. Kalandokban/szex barátokban soha nem szenvedtem hiányt, viszont akivel komolyan akartam volna az átbaszott.

Nem tudom a leszbikusoknál hogy megy, de itt biszex lányokról is beszélek akik átvertek. Szóval ne feltétlenűl minket, pasikat vegyél elő egyből, hogy milyen szemetek vagyunk, bár igazad van, de a lányok is ugyan olyanok.

Én is eltudnék már viselni egy normális kapcsolatot, nagyon is.

22F

2016. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha te is leírod, hogy ez tény, akkor miért kérdezed? Amúgy szerintem ez emberfüggő teljesen, nem az illető nemétől vagy a szexuális irányultasásától függ. De az igaz, hogy a leszbikusoknak (sok esetben) fontosabbak az érzelmek és csak az után jön a szex. Természetesen vannak kivételek azért minden "kategóriában"
2016. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* irányultságától
2016. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalataim szerint a leszbikusok nagy része igen, a biszexuálisok csak nagyon elenyésző része szeretne komoly, tartós kapcsolatot nővel.
2016. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak saját magamról tudok írni. Alapból kalandot keresek vagy barátkozok de nem lennék ellene egy kapcsolatnak sem. Legtöbb esetben fiúkkal szeretnék ismerkedni de most találtam egy olyan lányt aki miatt már nem érdekelnek a fiúk. 21/Bi/L
2016. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én épp az ellenkezőt látom a leszbikusok körében. Inkább a promiszkuitás a jellemző.
2016. dec. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván igaz, hiszen az ember szeret erényt kovácsolni a tehetetlenségéből. Ugyanúgy, ahogy egy csajozni képtelen hetero fiú is hajlamos a hűségre és tartós kapcsolatra, a leszbi lányok is hajlamosak rá Ha másért nem, akkor pusztán azért, mert lévén számottevő kisebbségben, jóval nehezebben találnak párt maguknak, mint egy hetero beállítottságú.
2016. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kérdező a szavak jelentésével tisztában vagy?

a tény az igaz,ami nem tény az (lehet) állitás,stb.

te most egy állitás igazság tartalmát keresed.


én tartos sex kapcsoltot keresek.nem akarok sem egyéjszakást sem párkapcsit legalábbis férfivel biztosan nem.

2016. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is úgy látom, hogy a leszbikusok kapcsolatot akarnak inkább, a biszexuális lányok többsége bohémabb, egyéjszakásozik, vagy hármasban akar a pasijával..
2016. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!