Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha van egy lany, aki leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lany, aki leszbikus, es fiusan oltozik, meg fiusan viselkedik vagyis olyan mint egy fiu stb Akkor az hogy jon be egy leszbikus lanynak aki a lanyok irant vonzodik?

Figyelt kérdés
Remelem ertelmesen fogalmaztam:D

2016. dec. 4. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy a "fiús" külső ellenére is látja/érzi benne a nőt. Vagy talán még úgy, hogy nem a külsejébe szeret bele.
2016. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. dec. 4. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mert fiús LESZBIKUS LÁNYOK, nem pedig férfiak.

Csak attól még, mert fiús a stílusa ugyanúgy nő.


Egyébként ez annyira relatív már mostanában.

Múltkor egy félhosszú hajú, egész formás fenekű, törékeny testalkatú "lányt" néztem meg, mire megfordult és láttam, hogy valójában egy srác és feltűnt, hogy a mellette álló lánnyal van együtt és az ilyen lányok heteronak mondják magukat, na akkor mi van?:D


Hagyjuk már ezeket a címkéket, mindenkinek azt tetszik, ami és kész.

2016. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem úgy jön be, mint egy lány :)


16 L

2016. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Ugy, hogy ott van benne a no, noi teste van, amit szeret is es elfogad es en is szerethetem. Ha esetleg stone butch/transz fiu es azert fius akkor mar nem.

Amugy a fius lányokban pont az vonzo, hogy tojnak a tarsadalom altal elvart noiessegre es annak bizonyitgatasara es altalaban vaganyak is. :)

2016. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

attol hogy egy csaj fiusan oltozik a ruha alatt még nő :P

egyebkent viselkedesre sem teljesen fiusak

2016. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :3

Csak azert kerdeztem mert en is ilyen fiusabb leszbi vagyok :)

2016. dec. 4. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt mondanám, hogy a tomboy-okban egyszerűen van valami iszonyat vonzó. Például imádom azt a karaktert, amit Ellen Page a Freeheld című filmben játszik. Egyszerűen olyan, hogy aaa...
2016. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Freeheldes az erdekes tema... nezd meg az erdeti kepeken kit alakit o inkabb butch mintsem tomboy, ha mar karakterrol van szo, valamint mintha a filmben elhangzana az is, hogy kezelest es muteteket akar, hogy hazasodni tudjanak. Ha jol emlekszem van ra egy utalas. Ez meg a maisk... nem azert harcoltak ki a meleghazassot se, hogy ilyesmi szukseges legyen a hazassaghoz. Bar en csak angol felirattal neztem. Maga Ellen Page meg hihetetlenul edes ez teny es ebben a szerepben is az, meglepoen jol allt neki. :)
2016. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Na ez egy jo kerdes!

Szamomra is erthetetlen hogy ha valaki a sajat nemehez vonzodik akkor nyilvanvaloan ha norol van szo akkor a not szeretne latni es nem egy ferfi vonasokra kivancsi, forditva meg hat ugye a ferfiaknal nem szoknyat kenceket szeretnenek a meleg fiuk hanem a ferfiassagot keresnek!

Szoval ez tovabbra is ertehetetlen szamomra!

2016. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!