Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A kolléganőmmel csókolózás....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kolléganőmmel csókolózás. Normális? 28L

Figyelt kérdés
A kolléganőmmel elmentünk kie.gedni a gőzt, táncoltunk és az este végén hevesem csókolóztunk. Most sokat gondolok rá, pedig el vagyok jegyezve. Nem tudom mit szólna a párom ha megtudná. Lelkiismeretfurdalásom van és mégis kivánom a munkatársam.

2016. dec. 9. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ah...
2016. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
amíg csak biszex hajlam, addig nincs gond... de ha kezdesz elgondolkodni hogy tényleg férjhez akarsz-e még menni ezek után, akkor komolyabb a gond...
2016. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Vonjátok be 3-mas szexbe, a párod is hálás lesz :)
2016. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztazd le magadban, hogy tenyleg kivanod-e ot. Ha ezzel megvagy es a valasz igen, beszeld meg vele is. Ha hasonlokeppen erez, probaljatok ki. Eddig a pontig nem feltetlenul kell a parodnak tudnia rola - Te ismered ot, Te tudod a legjobban felbecsulni, hogyan reagalna le. Ha megcsinaljatok es folytatnad is, el kell dontened, melyik uton indulsz tovabb. A legkevesbe ajanlatos a parod hata mogott csajozni. Nem vagy konnyu helyzetben.
2016. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hat koszonom a kommenteket :)..

Ribizli :)...

2016. dec. 9. 10:50
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Igen, a valóságot kiszűri a trágárszűrő.

Ez a te gondod, hogy mit csináltál és miért.

Engem inkább az zavar hogy kiben lehet bízni?

Ha menyasszony lesz valakiből, az is elkurvul. A legtöbb csaj eleve el volt.

Kiben érdemes akkor?

2016. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
7: tul konnyen ribizlizel. Szerintem meg pont azert nem ribizli, mert megfogalmazza a ketsegeit. Nem ugrik fejest az elso kaland lehetosegebe. Hogy a kisertes ott van? Persze. Mindannyian emberbol vagyunk, s aki azt mondja, soha nem esett kisertesbe, az hazudik.
2016. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
8. Nem megkívánt mást, hanem máshoz nyúlt.Megcsalta a párját...
2016. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez tök normális.Én is szoktam kívánni nőket(és férfiakat is),és én is teszek ilyenkor lépéseket,hiába vqn párom.Ja,és a hármasszex csak a gyökereknek jut az eszébe.Ha akaroka valamit egy másik nőtől elintézzük mi ketten nem kell mellénk harmadik meg díszkíséret.:-)

25/N

2016. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez teljesen normális, nem megcsalás.
2016. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!