Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan küzdjem le a gátlásaimat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Lesz egy randim egy nővel, és bár eléggé fontos a szüzességem, ha úgy alakulnának a dolgok köztünk (kölcsönös szimpátia, a kémia is ott van meg minden egyéb), akkor lehet lefeküdnék vele. Az egyetlen probléma a gátlásosságom. Nem vagyok szégyenlős, ha például meztelenkedésről van szó, csak félek magam átadni az érzéseknek, nem tudom hogy kéne átraknom magam "ösztönös üzemmódba". Na meg egy "kis" önbizalomhiány is ott van azért (nem vagyok elég szép, nem elég nagy a mellem...). Korábban csak smárolásban volt részem (de az sem nyelves volt.)

2016. dec. 19. 19:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne irj hülyeséget!!,Nem vagyok elég szép,Nem elég nagy a mellem, Ez mind mellékes a igazán tetszel valakinek! Ő meglátja benned a szép. Csak add önmagad ő majd vezet ha nem tudsz mit csinálni. :)
2016. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy beszéled magadnak azt hogy nem vagy szép ezt most hagyd abba,ennek semmi értelme.

Gondolom ő lesz a tapasztaltabb ,bízd rá magad.Neki az a jó nagyrészt ami neked is ezt ne felejtsd el.

Ne azon agyalj,hogy nem vagy tökéletes ,lehet neki az vagy !Inkább ha oda kerültök akkor élvezd ki a pillanatot :)

2016. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) jöhetnek még tanácsok
2016. dec. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!