Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kértétek meg a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kértétek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt életem szerelmével, beszéltünk már róla hogy jó lenne összekötni az életünket. Igazából nem tudom melyikünknek kellene ezt csinálni, de én szeretném a közeljövőben. Viszont ötletek kellenének hogy hol, mikor hogyan lenne a legjobb. Csak neki vegyek gyűrűt vagy magamnak is?

Bárki írhat aki már megtette vagy tervezi a dolgot! :)

24/L/L

KATEGÓRIA!



2016. dec. 24. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tengerparton :)
2016. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül Magyarországon gondoltam az esküvőt, van jópár ország ahol lehet, de egyelőre még csak eljegyzésről van szó.
2016. dec. 24. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két gyűrű és egy szál virág jó lesz :)
2016. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
OFF lesz, de amúgy régebb óta ismeritek egymást, mint 8 hónap? Csak mert egy ilyen komoly döntéshez ez elég kevés időnek hangzik.
2016. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sem lenne megkérni a kezét bárkinek is 8 hónap után. Főleg, hogy az előző barátnőmnél terveztem, de elhagyott, pedig nem rövid idő után akartam. Én egyébként váratlanul, valami szép helyen kérném meg. :)
2016. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi a tengeren nyaraltunk, épp néztük a naplemenét amikor előrántottam egy gyűrűt. :D Amúgy ne hagyd, hogy befolyásoljanak... mi 6 hónapja ismertük akkor egymást... ennek 4 éve...
2016. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, végül is a makacs elutasítás és az önfejűség köztudottan csakis jóra vezethet.:D

Neked talán pozitív tapasztalatod volt a témában, de lehet, hogy másnak nem, és csupán jóindulattal intené a kérdezőt óvatosságra. Felesleges mindenben a kioktatást és a manipulálási szándékot látni, és önérzetes kamasz módjára leinteni a többet megérteket.

2016. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én úgy vettem észre, a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy ti hány hónap után jegyeznétek el a párotokat :D hanem arra hogy, mit javasoltok hogyan tegye hol mikor stb :D (csak megjegyezem xD)


én 10 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel... és én is meg szeretném kérni a kezét :D viszont nekem is nagy problémám, hogy magamnak vegyek e gyűrűt vagy sem...

a hely szerintem majdnem teljesen mindegy, lényeg h romantikus legyen, akár olyan is lehet ami régi emlékeket idéz fel :D vagy itt volt az első csók vagy az első találkozás helyszíne. nem tudom mennyi pénzt tudsz erre fordítani de szerintem egy hétvége vagy néhány nap mikor szabadok vagytok akkor elvihetnéd egy szép helyre, nem kell hogy drága legyen, a programnak sem kell a legjobbnak lennie, hiszen szeret téged és lefogadom, bárhová viheted az neki tetszeni fog :D

jó ötlet évfordulóhoz, hónapfordulóhoz kötni a dolgot :D

de a gyűrű kérdésen már sokat gondolkoztam én is, hiszen... nemtudom várjak e a páromra, vagy vegyem kezembe a dolgokat, azt sem tudom, magamnak vegyek e, bár sztem éppen elég kiadás lesz neki venni egy szép gyűrűt :D

20/L :D

2017. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A legelső baratnomnek 9 hónap utan kertem meg a kezét, születésnapja es honapfordulo alkalmából, egymas mellé esett a két dátum, igy pont jonak lattam, megragadtam az alkalmat.


Nem volt különleges helyen, a szobájában tortent, de nem is volt lenyeg, mert egyutt töltöttünk akkor majdnem 2 hetet (tavkapcsolat volt), es mar ez is eleg ritka dolog volt igy :D bensőséges pillanat volt mindkettőnknek.


Neki egy jelképes gyűrűt vettem, nem is futotta volna többre >< :D én pedig a bal kezem gyurusujjara tetovalttattam egy számunkra jelentesteli motívumot, az jelképezte az én gyűrűmet, illetve tetoválás révén...örökre "hordhatom".


Aztan vége is lett a kapcsolatunknak nemsokára... Ez van, fiatalság, bolondság :D egy életre megtanultam, ott viselem a bőrömön az emlékét.


20/l/l

Bp.

2017. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tiliacordata ***** válasza:
100%
Nagyon romantikusan tenném, ha már itt tartanék.Erdő közepén,házikóban ahol ropog a tűz a kandallóban gyertyák világítanak mindenfele ,telihold van, csillagos az ég,rose bor a poharakban, és spontán egyszer csak amikor a lüktetés úgy kívánja megkérdezném Tőle leszel é az enyém egy életen át.
2017. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!