Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikussagot be lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikussagot be lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok pl. betegségeket bebeszélni magamnak stb...ezt be lehet?

2016. dec. 29. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Végülis, ha mondogatod sokat magadban, hogy "szeretem a pi*nát", akkor hátha megjön hozzá a kedved!
2016. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez inkább attól függ, hogy hajlamos-e rá az ember. Én pl. pasi vagyok, és akárhogy próbálna valaki rábeszélni, hogy meleg legyek, tuti nem válnék azzá! A baráti társaságunkban van egy meleg srác, Ő többször is hangoztatta, hogy az mennyire jó, de rám nem volt hatással. Egy másik srácot viszont egyre inkább "bekebelezett", pedig előtte nagy csajozós volt a srác! :D Szóval ha nem jelenik meg az életében a meleg srác, és nem próbálja rábeszélni, lehet, hogy soha nem jut eszébe komolyabban a dolog.


Vagyis szerintem nem lehet bebeszélni, ha nincs rá hajlam, de ha igen, akkor ez lehet úgymond a kezdőlökés!

2016. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem holmi betegség,amit be lehet beszélni... ha nincs hozzá egy hajszálnyi undorod se (mert ehhez kell az is) akkor bármennyire akarod se leszel az. Fordított egyetben se így működik, ugyanis én meg hosszú éveken át be akartam magamnak beszélni, hogy "férj kell, férfi kell" de egyetlen pillanat is elég volt hozzá, hogy n győzzem le a vonzalmat a nők iránt. Ha mondogatod is, vagy nézed, nem ugyan az, minthogy csináld.
2016. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2016. dec. 29. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, be lehet.
2016. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet bebeszélni. Ha nincs rá hajlamod, akkor nem fognak érdekelni a nők, persze szexuális értelemben. Ha előtör benned néha az érzés, hogy milyen lenne egy nővel, és ez az érzés nem borzaszt el, akkor valószínűleg biszex vagy (feltéve persze, ha érdekelnek mellette a pasik is)
2016. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez nem így van! Tudom! Az előtted lévő vagyok..
2016. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog ami a pillanatnyi elmèn alapul mint egy betegség, ez teljesen más ezt èrzed hogy vonzódsz e a nőkhöz
2016. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én maximálisan hipochonder vagyok, de lássuk be, azért egy betegség, és a szexuális vonzalom közt van különbség :D. A homoszexualitás nem betegség!

Szerintem ilyenek miatt ne aggódj. Meg különben is, a melegségben nincs semmi rossz, mért lenne izgi bemesélni magadnak? :D Ebbe nem fogsz belehalni, vagy ilyesmi ... számtalan más, izgalmasabb módja is van annak, de gondolom ezt nem kell ecsetelnem.

2016. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kényszerbeteg vagy (ocd-s), akkor megjelenhetnek ilyen irányú kényszergondolataid is, szóval valamilyen szinten igaza van annak, aki azt mondja, hogy ezt be lehet beszélni magadnak, DE ez nem leszbikusság! Mint ahogy beteg sem leszel attól, ha egy betegséget bebeszélsz magadnak.


Több válaszoló félreértett valamit: aki be tud képzelni magának betegségeket, az bizony beképzelhet magának leszbikusságot is - de azt senki sem mondta, hogy a leszbikusság betegség lenne! Ez itt egy félreértés. Bebeszélheted magadnak éppen azt is, hogy te okozod a természeti katasztrófákat. Ezek mind egy pszichés betegség velejárói, ami kényszerbetegség vagy ocd (obsessive-compulsive disorder) néven ismert.


28/N/ocd-s

2017. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!