Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első alkalomkor? Mit javasoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomkor? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal és lassan majd úgy néz ki, hogy arra kerül a sor, hogy lefekszünk egymással. Elég félénk lány, persze azt nem tudom ha arra kerül a sor milyen lesz vagy, hogy hogyan fog viselkedni stb.

A kérdés az lenne, hogy szerintetek így első alkalomkor "bekellen vetni mindent", mármint nyalást, újjazást? Vagy elég a kézimunka és majd idővel a nyalás? Nálatok ez hogy volt?

Az én elsőmnél szinte mindjárt az orális szex kapott szerepet, de nem tudom, hogy a barátnőm mit vár el vagy, hogy engednè e már... nem beszéltünk sajnos erről olyan sokat még, mert nem tudom olyan mintha szégyelne erről beszélni :S ès annyit mondott, hogy rám bízza.

ti mit javasolnátok? Bár lehet én aggòdom jobban túl ezt a dolgot :/ csak annyira szeretném, ha minden tökéletes lenne :) 22L



2016. dec. 31. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
izgasd a csiklóját
2016. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lefekudtök és azon kívül mit csináltok? :D valami taperolás meg nyalás "oszt annyi"
2016. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele beszélgetni.

Mármint szerintem te is érzed a szíved mélyén, hogy milyen jó lehetne, ha a legnagyobb lelki örömről tudnátok kommunikálni is.

Nem kéne hogy tabunak legyen az érintkezés, hogy mik a vágyai.


Legyél vele tapintatos, de próbáld meg rávezetni, hogy erről jó dolog beszélni :)

2016. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szűz akkor az ujjakkal ugye óvatosabban kell bánni.Az én elsőmnél minden volt,gyengéd ujjazás és persze az orál is szerepet játszott.Akiknek csináltam először ugyan ez.A lényeg az hogy élvezzétek.

Egyébként ha mem is előtte mert túl félénk ,de az ágyban kommunikáljatok,kérdezd jól esik e neki amit csinálsz,vagy szereti e ha máshol is izgatják.

2016. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy fogalmatok sincs az erogén zónákról, és nektek az előjáték a punci izgatásában merül ki.
2017. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!