Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik leszbi társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seila kérdése:

Melyik leszbi társkereső oldal a jó?

Figyelt kérdés
Regiztem a Páratlanra és a Sweetcandy oldalra, de mindegyik egy kihalt ócskavas.:P
2017. jan. 1. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Badoo, Tinder, Pink


Bár sajnos egyiken se találni értelmes nőt, aki le tud írni egy kerek mondatot, vagy éppen nem harmadikat keres... :D


de próba szerencse, nekem Badooról és Tinderről is lett kapcsolatom anno :)

2017. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tinder vagy facebook csoport :) ha tizenhuszon éves vagy akkor nagyon ajánlom a facebookot, nem a szex chat csoportokat.. :D Van rendes LMBTQ.

Remélem segítettem :)

18/L/L

2017. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jan. 1. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy írhatsz nekem is:D én értelmes vagyok.😂😁 17Ll
2017. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is írhat, aki szeretne. Biszex lány vagyok, teljesen valódi. Eddig a társkeresők nekem nem váltak be(pinkvanilla, sweetcandy), a legtöbb hozzám hasonló beállítottságú lányt ( vagy magát leszbikusnak kiadó fiút) itt ismertem meg. :)

20/bi/l

2017. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tumblr-en is vannak leszbikus/biszex lányok szép számmal, én ott szoktam ismerkedni.


14/L/Bi

2017. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt jo szerintem
2017. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már annyi oldalt próbáltam, de soha nem jártam sikerrel. :( Volt már a Twoo, Badoo, Pinkvanilla, Sweetcandy, sőt még Tinder is, de egyik sem jött be. Vagy kamuprofilok vagy hármashoz keres lányt stb stb.. :(


Ha esetleg valakinek van kedve ismerkedni, nekem is írhat, bár én a tőlem idősebb lányokat kedvelem.


22L

2017. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok!nekem is írhat valaki ha van kedve :) szívesen beszélgetnék és ismerkednék hozzám hasonló beállítottságú nőkkel 22LL
2017. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LinaLight válasza:

Hát a facebook is elég kihalt ilyen szempontból. Sem a feminim,sem a fiúsabb lányok nem esnek túlzásba.

Ezek az oldalak nekem sem váltak be. Ha valakinek van kedve nekem is írhat bár nekem inkább a butch/tomboy csajok jönnek be :)

2017. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!