Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy szoktatok sexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktatok sexelni a párotokkal? Mi az ami beindítja a szexet? Használtok e segédeszközt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen segédeszközt nem használunk. Ügyesen és okosan szerelmeskedünk :D És általában magától jön. Nem szokott mindig oka lenni. Jól néz ki a másik, vagy csak olyan kedvünk van, ahogy jön.
2017. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét okra gondoltam,hanem egy èrintès.
2017. jan. 7. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
nalunk eleg a csók,gyengeden kezdjuk de aztan atmegy vadabbba ,haraposabba es onnantol elvesztjuk az eszunket
2017. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Wow ez tetszik!!! Nálunk is elég a csók
2017. jan. 7. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Érintésekkel,csókolózással,simogatásokkal stb. kezdődik,nem használunk segédeszközt.
2017. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Biró Olivér válasza:
0%
Azt halottam egy nőtől,őt az indítja be amikor a férje le tesz az éjjeli szekrényre 30000.forintot ki próbáltam én is a nejemmel és olyan volt mint a egy állom majd szét szedet!!Életem legjobb szeretkezései akkor történnek amikor a pénzt le teszem és meg kérem mutassa meg mit tud,ilyenkor teljesen más vele!
2017. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem is tudtam, hogy leszbikus férjek is léteznek.
2017. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen elszoktam veszíteni a fejem, mikor a barátnőm a hátam mögé áll, szorosan átölel majd elkezdi lassan csókolgatni a nyakam és harapdálja a fülem. Majd lassan elkezd a kezeivel símogatni, a mellem a fenekem stb stb, de mindeközben szorosan húz magához :3. Aztán persze jön a csók, de ha így kezdi, aztán nem birok magammal.

Nem nagyon szeretjük a segédeszközöket. Volt, hogy előkerült már felcsatolhatós, de nem nagyon élveztük a dolgot, nekem olyan személytelen vagy nem tudom, őt akarom érezni és nem egy mű valamit...:D

Persze bilincs és a csipkés dolgok is nagyon beindítanak minket. De a párom egyébként is észveszejtős, gyönyörű és szexy! Szóval a "beindítással" nincs gondunk. :)

2017. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Naaaa ez az utolsó!

Végre valaki aki szeret játszani :)

Ez így tök jó ahogy leírtad

2017. jan. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!