Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel nem règ jöttünk össze, és tegnap úgy volt, hogy végre megtörténik az első szeretkezés. Viszont én elég fáradt voltam, dolgoztam+ az egyetem, erre mikor bekerültünk az ágyba, hát véletlen elaludtam. :S annyira cikinek érzem -.- nagyon akartam már vele a dolgot, fogalmam sincs, hogy hogy aludhattam be...reggel mikor felkeltem, már nem volt nálam, egy cetli fogadott, hogy "jót aludtunk"... bocsánatot kértem, de nem igazán volt megértő...szóval ti is ennyire kiakadnátok? Sosem fordult elő velem ilyen... lehet ez szakítòok? 20L a párom 25L

2017. jan. 10. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Mi az hogy?
2017. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri alkalom nem szakítóok. Ha rendszeresen előfordul, az már annál inkább
2017. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb együtt aludtatok:)
2017. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Arra csak felebredtel volna ha nyalom a puncid
2017. jan. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tulreagalta

Nálunk is volt már és nem történt semmi belőle ,reggel ugyan úgy keltünk boldogan ,együtt reggeliztunk stb ,nem volt semmi "harag"

2017. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is túlreagálta, na mind1... ma újra találkozunk és megpróbálok nem bealudni :D
2017. jan. 11. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a volt barátnőm kielégítése közben aludtam be :DD Mentségemre egy picit ittas voltam, és későn értünk haza! :D Ciki volt, de ma már csak nevetek rajta :)
2017. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hehehe az iggen :D az hogy sikerült? :D
2017. jan. 11. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért lássuk be, egész biztos szarul esett neki, hogy ráksézül az alkalomra és te meg bevágod a szunyát. Oké, hogy nehéz napod lehetett, de van szád és tudod azt mondani, hogy "ne haragudj, iszonyat hosszú volt a mai napom és nem tudnám azt nyújtani neked, amit szeretnék, aludj nyálam X napon"

Alapból meg ne olyan estére tervezz ilyet, mikor épp csak hazaesel...

2017. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

*nálam

Lol.

2017. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!