Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek egy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy leszbikus kapcsolatban elfogadóbbak a párok egymással kapcsolatban, vagy egy heteró kapcsolatban inkább?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl egy nő-nő kapcsolatban a felek inkább elfogadják ha a másik félnek van egy kis súlyfeleslege vagy épp nem volt ideje a szőrtelenítésre, pattanásos arcbőr stb vagy a pasik inkább elnézőek az ilyen dolgokkal kapcsolatban?

Nem az igényességről beszélek, mert szerintem az alap és remélem ez mindenki így gondolja :) hanem arra, hogy melyik fajta kapcsolatban fontosabb úgymondd a kinézet? Egy nő inkàbb elfogadja, mert ő is benne van ebben a szituációban vagy inkább egy pasi az elfogadóbb, mert felé nincsenek ekkora elvárások?

Leszbikusok, nektek mennyire fontos, hogy a partneretek sminkelje magát? Szőrtelenítés? Hol várjátok el, hogy a párotok szőrtelen legyen? Mennyire fontos, hogy egy nő nőies legyen nektek?



2017. jan. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább egyénfüggő, mintsem nem.


Engem pl nem zavar, ha a szőrtelenítésre nem jutott idő vagy kedv (én is sokszor olyan nehezen állok hozzá :D) de dzsumbuj ne legyen és azért szedje ki, én is igyekszem, de a lustaság nagy úr.

Én annyira nem szeretem, ha a párom sminkel (esetleg szemtus, szempillaspirál, vagy valami nem túl látványos dolog), vagy ha nálam nőiesebb, de azt sem, ha egy kész férfiimitátor (Orange is the new black: Boo) inkább olyan félhosszú, nőiesen rövid hajú, laza, belevaló leányzó. :)

2017. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%
Egyetértek ez teljesen egyénfüggő. Leszbikusoknál ez talán azért nem akkor gond, az ilyen igényesség vagy tolerancia mert nincs akkora választék mint egy hetero kapcsolatban. Természetesen a párok szexualitástól és identitástól függetlenül meg tudnak ilyen kérdésekben egyezni. Ez inkább türelem kérdése. Végül a nőiesség kérdése: sokféle leszbikus van és mindenki olyat választ magának ami az esete. Nekem például nőies barátnőm van, de én megmaradtam kicsit férfiasabbank, de ez természetesen nem egyenlő az igényességgel.
2017. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
41%

*igénytelenséggel

(második)

2017. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Hosszú kapcsolatban egy alapvetően nőies és igényes nő hibáival szemben elnézöbbek a leszbikus nők,mivel nekünk van érzelmintelligenciánk , a pasiknak meg csak ösztöneik vannak.Éppen ezért mi nem is megyünk bele kalandba egy igénytelen,ápolatlan,vagy taszító személyiségű nővel,a pasiknak meg ha szexről van szó mindegy milyen ronda,milyen igénytelen,mindenkit megdugnak aki hagyja magát.
2017. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok, nőies, a barátnőm is. Mindketten szépek is vagyunk. Őszintén szólva engem a szőr pl. nem zavar feltétlen, de a pattanásos arc az már igen, de alapból taszít ez rögtön. A súly felesleget illetően, ha ünnepek alatt megszedjük magunkat pár kgvel, az nem tragédia, de nagyobb pakolásnál már kiakadnék. Viszont ez is megint olyan, hogy én nem jönnék össze olyan lánnyal, aki nem hajlandó mozogni, nem sportos, mert én nem tudnék lemondani a mozgásról. Szóval nem tudom, hogy mennyire vagyok toleráns, nálunk ilyenek nem is fordulnak elő valójában.
2017. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!