Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a "barátságb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "barátságból szerelem"-ről?

Figyelt kérdés
Hisztek benne? Tapasztalatok is jöhetnek.

2017. jan. 17. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek. Egy embert nekem meg kell ismernem, ahhoz hogy akarják tőle valamit. Ehhez a randizgatás szerintem nem teljesen elég. Senki nem tudhatja, hogy a másik vonzódik-e hozzá vagy sem. Ha próbálkozom egy haver csajnál akkor kiderül. Ha elutasítás van, de korrekt az a nem akkor meg ugyanúgy megmaradhat a jó viszony.
2017. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%

Enis ugy jottem ossze a mostani baratommal:)

Atjart hozzam talalkozgattunk eloszor csak baratnommel mentem fel a varosba hozza majd egyedul:) egyre kozelebb kerultunk egymashoz aztan elcsattant az elso csok:)igy ma mar 8 honapja vagyunk egyutt es 22 napja:) es nagyon szerelmesek vagyunk :)en hiszek ebben nagyon romanrikus dolog

2017. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért a kategóriára figyeljünk
2017. jan. 17. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem két kapcsolatom volt eddig lánnyal, egy 3 és egy 2 éves kapcsolat. Barátság volt az alapja mindkettőnek, nem egy "tervezett szerelem" volt egyik sem. A következőt is így szeretném. Kb. mindkettejükkel félévig voltam barátságban, és akkor is nagyon ragaszkodtunk egymáshoz mindkettővel, mikor az első pár hónapos halovány rózsaszínköd leült :)
2017. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján nem éri meg elbaszni vele, mert megromlik a barátság, ha nem is megy teljesen tönkre, de akkor sem lesz már ugyan olyan felhőtlen. Persze az érzéseket nem mi irányítjuk, szóval ha megtörténik meg már nincs mit tenni. Kellemetlen én nehéz helyzet.
2017. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek.
2017. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, inkább legyen ez a rizikó, minthogy veszni hagyok egy remek csajszit. Azóta rájöttem, hogy rossz témakörbe írtam egyébként, bocsi csajok. Első voltam.
2017. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es. Ha az rizikó, hogy veszni hagyod, akkor az nem rizikó hogy ha a kapcsolat romlik meg teljesen elveszíted? Amúgy nem azt mondom, hogy nem szabad belemenni, meg ha már az egyik többet érez onnantól úgy is mindegy. (bár nem lehetetlen jó viszonyban maradni ez is egy tapasztalat) Viszont nagyobb az esély rá hogy megromlik minden SAJNOS. Persze ha mindketten úgy gondolják/érzik akkor úgyis kipróbálják. Vagy bejön, vagy nem :)). El lehet fojtani ideig óráig... Nekem is ment egy fél évig. De úgyis kibukik. 5ös voltam :)
2017. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!