Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki teljesen hetero, és mégis a kedvenc hírességei mind nők voltak, akikért őrülten rajongott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik volt sulistársamról van szó,akivel jóban voltam annak idején,de mostanában nagyon bejön.Heteronak vallja magát,de a nagy kedvencei eddig mind nők voltak,akikért nagyon tudott rajongani,és annak idején mesélte nekem,hogy megcsókolná az egyik kedvencét,aki amúgy nő.Akkor volt 19 éves.

Később rákérdeztem erre,akkor azt mondta,hogy akkor még gyerek volt.Csak nekem fura?Vagy ez normális bizonyos korban?Én nem tudom,mert bejönnek a nők jó ideje,így a saját tapasztalatomra nem tudok építeni. :D

Még pasija nem volt,tudom,hogy valaki bejött neki nemrég,azt mondja sosem vonzódott nőkhöz.Szerintetek nem különös?Lehet,hogy biszex,csak még ő maga sem döbbent rá,mert nem közeledtek hozzá úgy,és nincs tapasztalata?Márciusban tölti a 22-t egyébként.



2017. jan. 25. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a sztori nagyon ismerős, csak nekem az egyik ismerősömmel aki viszont nem hetero (van barátnője) ès márciusban lesz szintèn 22. Amúgy lehet a csajszi csak későn érő...
2017. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tényleg?Akkor lehet az én volt sulistársam is mégis biszex lehet,csak még ő sem döbbent rá?

Nem az szerintem.Érett gondolkodású,elég komoly,szeretne majd gyereket is.

2017. jan. 25. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Te vagy az a kérdező aki a napokban tök sok kérdést tett fel?

Megpróbálok tanácsot adni:

ha a lány hetero, hagyd békén.

Azok alapján, hogy mennyire kétségbeesetten teszed fel egymás után a kérdéseket, csak az bizonyos, hogy úgy érzed nincs esélyed és szeretnéd azt hinni, hogy van.

De ha még biszex is mondjuk, lehet be se jössz neki.

Szerintem lépj túl rajta és keress olyat, akinél egyértelmű és nem sakkozni kell a dolgokkal.

2017. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordítva van: Leszbikus vagyok, de csak férfi hírességekért rajongok. Tehát könnyen lehet, hogy hetero.
2017. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nagyon gáz,ha vagy 1 hónapja nem írtam ide ki kérdést?Ezért nem szeretem ezt az oldalt,5-ből 1 alkalommal ezt csinálják ok nélkül,amit te ketteske!Szerinted én vagyok az egyetlen,akinek bejön hetero lány?Vicces. :D
2017. jan. 25. 18:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyébként a másik kettő választ köszönöm!

Harmadik!Tényleg?Ez meglepett.Nekem is inkább női kedvenceim voltak,bár volt már férfi is párszor,de értük nem olyan szinten rajongtam,mint a női hírességekért.

2017. jan. 25. 18:50
 7/11 A kérdező kommentje:
*nő hírességekért
2017. jan. 25. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, komolyan. :) Bár én nem a "hagyományos értelemben vett" hírességekért rajongom, hanem főleg pár koreai színészért, ami lehet kicsit hülyén hangzik.

Női kedvencem is csak olyan van, aki tényleg baromi tehetséges, nem feltétlen a külseje miatt, hanem mert tényleg ért a munkájához. De ezek inkább plátói, mintsem igazi érzések. Szerintem ilyen szinten olybá' mindegy a neme a hírességnek.

2017. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rajongani szerintem bárkiért lehet, biztos példaképet lát ezekben a nőkben, és hozzájuk hasonlóvá szeretne válni. Ettől még nem lesz leszbikus, csupán könnyebb azonosulnia egy vele azonos nemű egyénnel, ami teljesen érthető és természetes. Hogy csókról is beszélt velük kapcsolatban, az valóban árulkodhat némi érdeklődésről a nők irányába, de valószínűleg nincs ez nála olyan szinten, hogy egy-egy részeg smacinál többet megengedjen magának lányokkal.

Tehát ja, én simán el tudom képzelni, hogy alapvetően hetero (mondjuk Kinsey 1).

2017. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges, én most 17 éves vagyok, és többnyire a lányokat szeretem, de a legtöbb kedvenc híresség férfi, és rajongok értük :D érdekes dolog ez. egyikkel nemrég volt szexuális jellegű álmom, és azért utasított vissza, mert én a lányokat preferálom... kiégtem C:
2017. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!