Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem esne rosszul, ha az, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem esne rosszul, ha az, aki eddig odáig volt érted, mással randizna?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együtt,mert én nem vagyok leszbikus.Csak barátok voltunk,de jól esett a rajongása.Most meg randizik egy nővel és velem egyre közömbösebb:-( Mit csináljak,hogy ne irritáljon ennyire a másik nő?

2017. jan. 29. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1.Önző vagy,és ez alapján nem jó barát.

2.Szerintem a lelked mélyén neked sem közömbös,csak magadnak sem mered/merted bevallani.

2017. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel mélyen egyetértek, nemhogy örülnél a boldogságának. Gusztustalanul önző vagy, főleg, hogy gyakorlatilag lepattintottad (egy "csak barát" nem rajong a másikért...), aztán meg sír a szád, hogy nem fut utánad. Szégyen.
2017. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
legelőször is, járj utána annak magadban, hogy ha nem vagy leszbikus, miért vagy féltékeny a nőre, akivel randizik...
2017. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem leszbikus,sem féltékeny.Ő szerelmes belém(vagy lehet,hogy már nem,nem tudom),és akár önzőség,akár nem,tetszett,hogy lesi a kívánságaimat,körülöttem sürgött-forgott,most meg simán otthagy és koslat a másik után.Csak ez esik rosszul.
2017. jan. 30. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Meg is érdemled!Remélem vissza sem néz,nem érdemled!Egyes nők nem csak a pasikkal roh@dékok,de még más nőkkel is,sőt olyanokkal,aki elvileg a barátjuk...röhej!

2017. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*olyannal

elírtam

2017. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hol van ebben a r@h@dékság,amikor ő kérte,hogy akkor legyünk barátok?De jó,legyen igazad.
2017. jan. 30. 10:12
 8/11 anonim ***** válasza:
De, ha ezek után rosszul esik, akkor bizony önző vagy.
2017. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan milyen válaszra vársz?!

Persze mindenkinek rosszul esik,ha elveszti egy rajongót, de te embertelen módon kihasználtad. De kölcsön kenyér vissza jár,ne lepődj meg,ha egy fiú ugyan így játszik majd veled....

18l

2017. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi esik rosszul: Hogy normális kapcsolatot keres, és nem vesztegeti az idejét feleslegesen rád? Jól teszi. Az élet rövid, nem szabad vesztegetni az időnket mikor tudni lehet hogy tök fölösleges. Sok boldogságot a barátnődnek, remélem összejön neki azzal a csajjal.
2017. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!