Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vonzódom az egyik tanáromhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom az egyik tanáromhoz, aki sokkal idősebb nálam (40+). Hogyan felejtsem el? 19/L

Figyelt kérdés
Már hónapok óta csak ő jár a fejemben, egyszerűen kikészülök, ha rám néz, ezért is kerülöm vele a szemkontaktust. Órán szinte csak nekem magyaráz, mindig mosolyog rám, tudom, hogy ez nem jelent semmit. Viszont mikor találkozok vele a folyosón, köszönök neki és elmegy, akkor is mosolyog, meg mikor órán rámosolygok és lehajtja a fejét és úgy mosolyog, akkor nem tudom, hogy mi van. Facebookon is fent van, tudni kell róla, hogy nem szokott lájkolni senkit sem, de az én képemet lájkolta. Kérlek, ne nézzetek hülyének, még én magam sem tudom ezeket a dolgokat mire vélni, nyilván a like nem jelent semmit sem, meg a mosoly is csak a szimpátia jele. Negatív kommentekre nem vagyok kiváncsi.

2017. jan. 31. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha beszélnél vele? lehet ő is arra vár h nyiss felé..
2017. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem negatívnak szánom,de miért PONT RÁD figyelt volna fel 600-700 vagy több diák közül??És miért azt jelentené hogy érdekled ha mosolyog rád?? Velem is volt,hogy biztos jelnek vettem,hogy találkozáskor hosszan a szemembe nézve mosolyog,a neten is utána néztem,érdeklődést jelent.De aztán megfigyeltem hogy ugyanígy fog kezet a 80 éves öregbácsival, a kövér cigánynővel és a 7 éves kisfiúval is. Szóval tuti túlpörgeted a dolgot.Túlzottan figyeled minden apró mozdulatát és mindent jelnek veszel.
2017. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nyuszi vagyok az ilyenhez. Meg mi van akkor, ha csak tényleg beképzelem magamnak ezeket? Akkor meg teljesen lejáratnám magamat.. Van férje, családja, nem hiszem, hogy érezne bármit is (nem szerelem). Csak azért kíváncsi lennék, hogy szerintetek ezek a jelek mit jelenthetnek. Vagy nagyon kedvel, vagy vonzódik? Tényleg nem tudom már. :(
2017. jan. 31. 15:00
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a szemem sarkából szoktam látni, hogy engem bámul, én meg úgy teszek, mintha nem venném észre. A másik pedig, ami zavarba ejtő számomra, hogy írtunk dolgozatot és nem is tudom már, hogy hány pontom lett 5-öst írt rá, viszont osztálytársamnak is annyi volt és neki pedig 3-ast. Egyedül nekem lett ötös, nem is említettem neki a dolgot.
2017. jan. 31. 15:05
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Aha,férje és gyerekei vannak,de egy iskolás kölyköt fog titokban lesni,és azokból is kiszúrja pont azt az egyet amelyik leszbikus.Nagyon életszerű...HA vonzanák is a nők,találna magának,hozzáillő,nem "nyúl" nőt,akivel találkozik,összeismerkedik és a lényegere térnek és nem kell a folyosón "bámulnia".Szerintem csak észre vette,hogy valami nincs rendben veled,ezért figyel nem azért mert tetszel neki...
2017. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Szívesen megdugna, ha nyitott lennél egy könnyű kalandra. Tetszel neki, de nyilván nem akar, nem mer ő sem nyíltabban kezdeményezni, mivel az állásával játszik. 95%, hogy ez így igaz, ahogy leírtam. Ha akarsz tőle valamit, írj rá Facebookon valami ürüggyel, és nézd, mi történik.
2017. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
#6-os voltam: viszont ha el akarod felejteni, akkor ne foglalkozz vele. Próbáld meg mással lekötni magad. Találkozz másokkal, barátkozz, pasizz. Nem kell minden áron felszedni valakit, csak kösd le a figyelmed. Az mindig segít ilyenkor.
2017. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy vonzódik hozzád.Szerintem csak szimplán szeret,mint diákot,azért vannak ezek,amiket leírsz.Nagyon kevés az esélye annak,hogy a nőkhöz is vonzódjon,ráadásul pont hozzád... Mert ugye sok diáklányt tanít gondolom.

21L

2017. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.Elfelejtettem válaszolni arra,hogy mit tegyél,hogy elfelejtsd.

Most én is próbálok elfelejteni valakit,aki szintén nem viszonozza az érzéseimet,de nincs konkrét praktikám eddig sajnos.Próbálj ne rá gondolni,foglald le magad,olvass regényeket,tervezd a nyaradat,ilyesmik.Nekem ezek valamennyire bejönnek legalább ideig-óráig.

2017. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, csak egyszer majdmondd neki, hogy valamit nem értesz, és valamikor magyarázza már el neked 😁😁 aztán ha bármi olyat tesz, ami miatt egyértelmű lesz, hogy kedvel, akkor simán reménykedhetsz.. Ha viszont nem, akkor meg jobb, ha inkább más lányok felé nyitsz :) Én is hasonló helyzetben vagyok, de én kezelem az ilyeneket, mielőtt még komolyabban megszeretném (lekopogom) és inkább mások felé nyitok.. De nálam amúgy az a külömbség, hogy állandóan piszkál 😂😂 Meg rámnéz, mosolyog, integet, és mindig megkérdezi, hogy mi újság 😂😂 És másnál tényleg nem csinálja ezt 😂😂 És az a baj, hogy miután például megpöcköli az oldalam, hogy arra forduljak, és ő közben elmegy a másik irányba, én csúnya nézés helyett valahogy akaratlanul is durcás, elvörösödött fejet vágok 😂😂 Szóval van olyan dolog, amit nem tudok kezelni.. Mindig attól félek, hogy rájön, hogy bejön nekem, ezért nem csinálok olyat, hogy amikor rámnéz elnézek, de nem is bámulom állandóan őt.. x.x Lehet, hogy neked rájött, hogy tetszik neked, és ezért csinálja, de ki tudja ;* próbálkozz 😁😁
2017. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!