Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Amikor hanyatt fekszem és a partnerem gyorsan izgatja a csiklóm, akkor érzem hogy szinte csak egy lépés választana el, de egyszerűen nem megy. Pedig én is csak a csiklómmal szoktam játszani amikor magamat csinálom, igaz akkor hason fekszem, és akkor el is tudok menni. Amikor ő izgatott ugyanebben a pózban az nem volt olyan jó. Aztán volt olyan is amikor enyhe pisilési ingert érztem (nem emlékszem biztosra, de akkor azt hiszem egyszerre ujjazott, és izgatta a csiklómat is), viszont akkor sem sikerült elmennem, pedig akkor elvileg már közel van az ember,nem?

Ő nem csinálja elég jól, vagy...? A testemmel nagyjából meg vagyok elégedve, bár úgy amúgy arcra nem tartom magam világszépének, sőt...

Ő maga szokott bókolni szex közben, szóval ezzel nincs probléma. Érzelmek terén szerelem nincs, de akkor sem "száraz" szexről van szó.



2017. febr. 11. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hason fekve gondolom összeszorítod a lábaid is. ez a legrosszabb beidegződés, mert nincs az a partner aki ilyen pózban hozzád férne.


egyébkét meg próbálkozni kell, van akinek nem az hozza el a gyönyört, ha még gyorsítanak, hanem pont az, ha belassít a párja, vagy kipróbálhattok egy vibrit is.

2017. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem szorítom össze a lábaimat, szétteszem és derékszögben van, tehát a vádlimat felemelem akkor is ha ő csinálja, akkor is ha magamnak. Sőt ha ő csinálja, akkor a csipőmet is megemelem, hogy jobban hozzáférjen. Azért köszi a választ :)
2017. febr. 11. 12:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van még annyival tudnám kiegészíteni hogy szerintem nem Tudsz jól ellazulni és ha még össze is szorítod a combodat egy vibrátorral könnyebben odafér párod, vannak már elég jó kis játékszerek :)
2017. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor marad az "ősi" módszer... sokat gyakoroltok és kísérleteztek, hogy mivel tud eljuttatni a csúcsra.


Szűz voltál a kapcsolat elején?

2017. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, szűz voltam.
2017. febr. 11. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ujjazásnál a hüvelyef elülső részét izgassa célirányosan a g pontid megtalálva. Nem is kell feltétlenül nagy mozdulat, mint inkább erős, intenzív kis mozdulat. A csiklód szívja a szájával, s közbenn izgassa nyelvvel.a "csupasz" husit Vagy a húzza hátra kézzel s úgy nyalja, vagy izgassa ujjal. Ez esetben vagy sűrűn nedvesítsenpuncid nedvével, vagy használjon síkosítót.
2017. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Amikor szexeltek , akkor el tudsz élvezni ?
2017. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tipikus önértékelési probléma.

Ha magadnak megy, de vele nem, valószínűleg azzal van baj, hogy vele nem tudsz ellazulni, mivel szégyelled a tested.

2017. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8-as : a testemet nem szégyellem, csak az arcommal nem vagyok megelégedve.
2017. márc. 18. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
jó régi kérdés. valami javulás azóta?
2017. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!