Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit szólnál ha társkeresőn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha társkeresőn írna neked egy roma lány?

Figyelt kérdés

Természetesen egy intelligens hangvételű levelet.Illetve ha te látnád egy roma lány profilját,(a képekről,a bemutatkozó szövegből kiderül,hogy tiszta és értelmes),írnál neki?

20/Roma/L



2017. febr. 15. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
természetesen és boldog lennék, hogy megkeresett:)
2017. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Én azoknak sem kellek....
2017. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Meglepődnék, mert lány vagyok...

és mert nem vagyok fent egy társkeresőn se.


Amúgy nem hiszem hogy érdekli a nagyközönséget...

Én picit ellenszenves vagyok a romákkal, de megadom az első tiszteletkört mindenkinek, emberségből kell levizsgázni, úgymond nálam, ahogy mindenki másnak.


Az embereknek csak azokkal a romákkal van szerintem baja , akiről már első megszólalásnál látszik hogy kultúrálatan igénytelen cig***


ha nem ilyen vagy, felőlem legjobb barinőm lehetsz, csak fogadd el h elhíznál melettem :D


22/l

2017. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lányokhoz szól a kérdés,leszbikusság kategória:-)Persze leszbikus társkeresőn gondoltam,olyanokra,akik kiírták,hogy ismerkedni szeretnének.
2017. febr. 15. 17:38
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Na, látod, így jár az aki nem nézi meg, csak a fő kategóriát :D


A véleményem ugyanaz, ha leszbikus lennék. Legyél rendes ember, és jöhetsz :D


Szerintem ezel mindenki így van

2017. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok rasszista meg hasonlók, szóval nyilván ha tetszene, szimpatikus lenne mindenképp írnék/válaszolnék neki.

18/L

2017. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Én ugyan nem vagyok nő, de egyáltalán nem érdekelne a származásod... Senki nem választhatja meg, hogy kik a szülei.
2017. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Kifejezetten gyengéim az okos lányok. Ha valaki lenyűgöz az intelektusával és a dumájával,onnantól bőven nem izgat,jöhet akár a világ végéről,az se fog számítani.


22LL

2017. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos kevés az olyan, aki normálisan tud írni társkeresőn, és sajnos roma lányok még annyira sem tudnak írni (persze, csak akik eddig rámirtak, tisztelet a kivetelnek).

Ettől függetlenül nem jönnék össze vele, beszélgetni nagyon szívesen beszélgetnénk vele, de kapcsolatot semmiképp nem alakítanák ki...:/

2017. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Kár, hogy ez a leszbikus kategória.
2017. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!