Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Eddig csak pasikkal voltak kapcsolataim de egyik sem tartott nagyon sokáig. Sosem éreztem jól magam velük. Kedvesek és aranyosak de egyszerűen undorodom ha csókolóznom kell velük. Inkább csak barátként tudom elképzelni őket. Viszont most van egy fiú aki tetszene de ő 100% hogy meleg és nagyon lányosan viselkedik. És hiába tetszik meg tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot a szex biztosan nem menne még akkor se ha ő heteró lenne mert én nem tudok úgy gondolni egy férfi nemiszervre hogy azt vonzónak lássam. A férfiakat nagyon ritkán nézem meg az utcán, ha meg is nézem inkább csak azért hogy "hu de jó haja van" vagy hasonló dolgok miatt. A nőket viszont annál többet és nagyon vonzónak is találom őket. Fogalmam sincs hogy mi van bennem mert lehet még csak nem találtam meg azt a férfit aki vonzana de lehet nem is létezik ilyen. Félek hogy leszbikus vagyok, félek hogy mit szólna a családom.

2017. febr. 18. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján eléggé leszbikusnak gondollak vagy csak bi nek és az a fiú/pasi is csak azért tetszik mert nőiesen visselkedik és neked ügye ez tetszik.
2017. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbald ki egy lánnyal :)
2017. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, azt éreztem hogy tetszik a pasi, de ő meleg volt, aztán lassanként rájöttem hogy ha valami szépséget találtam egy pasin az azért volt mert volt bennük valami nőies és én azt kerestem. Mostmár nem a nőiességet keresem egy férfiban hanem a nőket keresem. De szerintem ne gondolkodj azon hogy mi vagy, leszbikus vagy nem, tedd azt ami boldoggá tesz, és azzal legyél aki boldoggá tesz akármilyen nemű. Mindent megér az hogy boldognak érzed magad, az a legfontosabb.


21/L/L

2017. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16
2017. febr. 19. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy leszbikus vagy nekem is eléggé az jött le abból amit írtál de szerintem semmi gáz nincs benne, én is éreztem már úgy hogy lehet az vagyok
2017. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell félned tőle. Ha rájössz, hogy tényleg leszbikus vagy akkor csak fogadd el, sokkal jobban fogod érezni magad. Tapasztalatból mondom! :)

16/L

2017. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!