Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valaki feltörte a pinkvanilla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki feltörte a pinkvanilla fiókomat?

Figyelt kérdés
nem tudok bejelentkezni, nem küldenek emailt ha jelszót szeretnék változtatni.. nem értem mi van

2017. márc. 3. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az elég ciki...

Akkor az illető látta az ottani tevékenységeidet... 😂😂😂

2017. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csodálatos... amúgy nem so ktevékenységem volt nekem ott.. sivár egy oldal.. de mégis kinek van erre ideje és vetemedik erre?
2017. márc. 3. 22:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Írj a szolgáltatónak, ilyenkor ellenőrzik honnan történt a belépés és vissza tudják állítani a korábbi email címedre a fiókot.
2017. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ez lesz szerintem, köszi
2017. márc. 3. 22:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Láthatta, tudhatta valaki, hogy van ilyen fiókod ?

Ha igen, akkor nagy az esély rá, hogy valóban feltörték, egyébként egy egyszerű rendszerhiba is lehet.

2017. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
max azok a csajok akikkel beszéltem az oldalon keresztül... volt olyan amelyik mondju kamu volt szerintem...
2017. márc. 3. 22:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző hozzászóló vagyok...

Én is voltam már ilyen társkereső oldalon, mondjuk erről még nem hallottam, de szerintem senkinek nem állt volna szándékában ilyet tenni, egy ismeretlennek meg aztán végképp.

De ja, ne legyen manapság már senki jóhiszemű...

2017. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa... de manapság sok bunkó emeber szórakozik a másikkal még akkor is ha semmit sem tud róla.
2017. márc. 3. 22:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bízzunk abban, hogy nem törte fel senki.

De ha nem tartalmazott semmi olyat", akkor nincs mitől tartani, egyszerűen létre kell hozni egy új profilt.

2017. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ami érdekes, hogy meg is történt most pár perc leforgása altt, és az az érdekes hogy ott kaptam emailt mindent ugyan úgy, de az új profilt se engedi bejelentkezni :O
2017. márc. 3. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!