Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen volt a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt a legelső nyalás élményetek?

Figyelt kérdés

Idegesek voltatok előtte? Hogy történt, teljesen váratlanul vagy terveztétek a párotokkal?mennyi ideje voltatok együt?

Rögtön viszonoztátok is?

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, tegnap feküdtünk le egymással először, vagyis ő kielègìtett engem, de nem engedtem neki, hogy kinyaljon :S nagyon ideges vagyok emiatt...főleg azmiatt, hogy milyen az ízem odalent vagy, hogy nem tudom majd neki jòl viszonozni -.- biztos, hogy elbénàzom majd a dolgokat. Nektek tapasztaltabb partneretek volt? Nekem a barátnőm az első nő az életemben, viszont a párom jòval tapasztaltabb nálam, lehet ezèrt is paràzom tùl a dolgokat. Baràtnőm 25 èn 19L



2017. ápr. 20. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőnél mindenki ideges szerintem, ez természetes.

En először egy nálam 1 évvel fiatalabb lánnyal feküdtem le, de neki nem en voltam az első. Nálunk működött, nem kell túlizgulni a dolgokat.

Gondolom a párod tudja, hogy neked ő az első, így hidd el segíteni fog, hogy neki mi a jó. Elbénázni nem tudod ne viccelj, ettől függetlenül mindig megbeszéljük hogy jó e.

Az pedig hogy milyen ízed van.. feltételezem rendszeresen szoktál fürdeni illetve tisztalkodni, innentől kezdve rendben lesz.

Ne izgulj es sok boldogságot!

23L

2017. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Pasi vagyok. De a lényeg, hogy ne megfelelni akarj, hanem figyelj az érzéseidre és a másikta és ezekre reagálj. És hiába tapasztaltabb ebben ő sem más, mint te és ez a lényeg, ettől lrsz jó. Szóval egyen rangú játékos vagy a pályán. Bocs, hogy írtam, de ez is ugyanúgy​ szex.
2017. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Előtte férfi barátod nem ízlelgetett odalenn?


Tudom hülye dolog sajthoz hasonlítani, pedig a hüvelyben optimális esetben túlnyomórészt tejsav-baktériumok éldegélnek, ezért nem ördögtől való a hasonlat.

A sajtok között is találhatók intenzívebb szagúak, mégis van rájuk kereslet, persze a többség a natúrt szereti.

Kóstold meg a sajátodnak az ízét odalenn és érezni fogod, kellemesen fogsz csalódni.


Én jobban aggódom amiatt, hogy a szájban előforduló baktériumok szaporodnak el a hüvelyben, de azért van immunrendszerünk, hogy ezt meggátolja.

2017. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan izgultam, én kezdeményeztem, totál kezdők voltunk mindketten.

Régóta terveztem, hogy szájjal kielégítem őt.

Suli után felmentünk hozzánk és pettingeltünk, nagyon belemelegedtünk, levettem a bugyiját és belenyaltam.

Áh, az az íz, az egész napos izzadság után SZÖRNYŰ volt! :)

Hamar abbahagytam.

Szerencsére nem ment el a kedvem tőle, legközelebb zuhanyzott előtte mindkettőnk.

Úgy már minden oké.

Ezt gyorsan megtanultam, nyalakodás előtt nem árt mosakodni.

2017. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltabb volt nálam, és az első olyan nő az életemben, akivel szexuális viszonyt folytattam. Nem voltunk egy pár, de már öt hónapja ismerkedtünk. A szexuális vonzás ez idő alatt többször is ott volt, éreztem, aztán végre be is teljesedhetett. Nem volt se teljesen váratlan, se előre megbeszélt, mindketten állatiasan éreztük, hogy működni fog, így természetes volt az egész. Nem voltam ideges, se a kapásnál, se az adásnál, mindkettő ösztönösen jött. Isteni volt az a pillanat, amikor a csiklómat először érintette nyelv (bugyin keresztül), viszont elmenni nem tudtam. Az adás is olyan, volt, mintha már nem először csinálnám, kaptam is a bókot, hogy kezdőhöz képest elég jól nyalok :P :D (Ötből négy pontos xd )És én őt el is vittem.
2017. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőmmel, előre megterveztük. Mikor már nagyon belejöttem az ujjazásába, akkor kért meg, hogy nyaljam. Fura volt, de az íze nem okozott meglepetést, mert nekem ugyanolyan volt. Csak az volt a gond, hogy nem hagyta, hogy sokáig csináljam, mert hamar változtatott a pozíción. :D

18L

2017. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az első nagyon rossz élmény volt. Együtt voltunk, régóta beszélgettünk már erről, és tudta hogy már megőrültem, annyira kívántam hogy kinyaljanak, azt ígérte olyan jól kinyal hogy remegve es sikítva fogok elélvezni többször egymás utan. Hat egyáltalan nem így lett. Konkrétan nem éreztem semmit. Szerintem rossz helyen nyalt, vagy en nem tudom, de egyszerűen semmit nem éreztem, meg felizgulni sem tudtam igazán. Aztán porszívó módjára elkezdte szívkálni a puncimat, hiába szóltam neki, hogy ezt ne csinálja, mert fáj. Ezek után megkért, hogy szopjam le, amihez igazából így nem sok kedvem volt, de megtettem, mert így tartottam igazságosnak. Majd amikor elélvezett közölte hogy akkor üljek rá a farkára. Majd felháborodott, amikor közöltem hogy felejtse el, nem fogom így elveszíteni (mert akkor és igazából most is még szűz vagyok). Ennek egyébként szakítás lett a vége, és azóta sem nyalt ki senki, ahogy orgazmusom sem volt még soha.


N

2022. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!