Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nálatok is ilyen reménytelenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is ilyen reménytelennek tűnt a helyzet coming out után szülőnél?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szerdán mondtam el. Először nem hitte el, nevetett, aztán elmondtam neki hogy barátnőm is van.. Ő meg kiakadt, sírt, azt mondta még fiatal vagyok, csak össze vagyok zavarodva, rá érek pasizni is csak felejtsem el ezt a hülyeséget mert nem normális. Megmondtam neki nyilván hogy ez nem így megy, érveltem higgadtan, de egyre rosszabb lett. Aztán utána nem szólt hozzám, este berontott a szobába hogy rohadt leszbi vagyok meg hogy számára ez micsoda szégyen, meg csak mondta mondta.. Csütörtökön elmondtam neki hogy másnap barátnőmnél alszok.. Megint kiakadt nagyon csúnyán. Aztán pénteken meg tegnap sem szólt hozzám.. Olyat is mondott hogy felejtsem el, őt innentől kezdve nem érdekli semmi, el is mehetek ha akarok..

Szerintetek ezt még helyre lehet hozni? Vajon megbékél?

Valaki nyugtasson meg legalább hogy náluk is ilyen volt a helyzet eleinte de azóta rendbe jött a dolog.. :(



2017. ápr. 30. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom. Hetero vagyok...de anyukad szegyellhetne magat.

Ha az en lanyom meleg lenne csak annyit kernek hogy ...nem tudom. Tanuljon rendesen meg ne cigizzen.

Pont nem erdekelne h milyen nemhez vonzodik.


Ez nem a te hibad es anyud inkabb elszegyellhetne magat. Hasonlit az enyemre ennyibol..mi nem is beszelunk.


22L

2017. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Anyád eléggé önző személy!!! Ne foglalkozz az ilyesfajta velemenyevel! Én 4-5 hete mondtam el anyámnak hogy a pasik hoz jobban vonzodok mint a csajokhoz...még nem fogadta el teljesen de 100x jobban reagált...Apám viszont alapból egy szemétláda így soha nem mondom el neki, nem is tartom vele a kapcsolatot! ;)
2017. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2s vagyok: amúgy ha nem volt teljesen egyertelmu: pasi vagyok (18)
2017. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra kellene rájönni anyukádnak, hogy bármi is legyen a nemi identitásod, akkor is a lánya vagy ezt nem kellene elfelejtenie. Biztos hogy hirtelen hideg zuhanyként érte, és nem birta még feldolgozni. Ennek lehet több oka (szégyel téged, hogy saját nemedhez vonzodsz, szeretné ha hagyományos saját családod legyen gyerekekkel, ami igy elég necces, vagy esetleg kissé rugalmatlan a mai lazább normák iránt...stb)

Adj neki kis időt, nehéz megmondani, hogy ki-e békültök, mindenesetre elég rosszul reagálta a hírt és elég rugalmatlanul állt hozzád, ez egy rossz lépés volt tőle. Te viszont helyesen álltál a dolgokhoz, inkább a te szádból hallják azt hogy saját kapura játszol, mint mástól, és igen is nagy bátorságra vall ez a viselkedés. 26/f (félreértések elkerülése végett heteró)

2017. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Anyukád szégyellheti magát. Erről te nem tehetsz. Támogatnia kéne téged . Igaz én hetero vagyok, de ha a lányom meleg lenne, elfogadnám. Persze sokkolna, de ilyet sose mondanék a gyerekemnek. Az, hogy helyre lehet e hozni, rajtatok áll. Én ezt nem igazán tudnám megbocsájtani neki, de ezt te látod át. Hagyj neki egy kis idöt, hogy megnyugodjon.
2017. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezért ne okold Anyudat, erről senki nem tehet. Nyilván durván reagált, de adj neki időt. Sok volt neki ez egyszerre. Tudom, nálunk is ez volt. Azóta imádja a páromat is, jobb a kapcsoltaunk mint azelőtt. Sok sikert :)
2017. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell neki, hogy elfogadja.
2017. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én azt mondanám neki, hogy "nekem meg az a szégyen, hogy egy ennyire önző, homofób és szűklátókörű anyám van, aki feltételhez köti a szeretetét, ráadásul meg se próbálja a helyzeted megérteni, csak azt nézi, hogy neki ez milyen fájdalom".
2017. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor anno elmondtam teljesen kiborult és kaptam az íveket. Néha borzasztóan megbántott és nindig tudatosítja velem, hogy bennen van a baj és majd erre én is rájövök, addig nyugodtan nőzzek, úgy is el fog múlni. Nem hallgat meg ill nem jut el a tudatáig, hogy ez nem múlandó. Mikor nagyon érzi, hogy megbánt, akkor bocsánatot kér, de am alapjaiban nincs változás. Érdekes a kapcsolatunk a coming out-om óta. Hatalmas veszekedések vs normális beszélgetések. Érzem rajta a belső küzdelmét...de ezzel nem tudok mit csinálni. A lánya vagyok, majd elfogad....vagy nem. Túl fogod tenni magad rajta Te is, de kemény! Nem irigyellek... Hajrá!!!!
2017. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk is hasonló a helyzet, bár én próbáltam előtte "rávezetni" a témára, amire persze mindig elég durván reagált.. borzasztóan homofób és igen, ahogyan előttem írták önző. Én sokáig nem tudtam, hogy a nőkhöz vonzódok inkább, ezért korábban próbálkoztam pasikkal, de soha nem volt jó semmi, minden egy nagy erőltetett hülyeség volt, amire hála istennek még időben rájöttem. Nekem is nehéz volt a felismerés és az elfogadás is, ezért gondolom neki is az, de nem várhatják el, hogy boldogtalanul, belekényszerítve egy hetero párkapcsolatba éljem le az életem.. sőt.. nem fogom megtagadni ÖNMAGAM, mert én ez és ilyen vagyok, ami ellen marhára nem tehetek, ha a feje tetejére áll, akkor sem.. nehéz dolog ez. Fogalmam sincs itthon mi lesz, amikor elé állok majd és megmondom kerek-perec, hogy anya, én bizony a nőkhöz vonzódom. Én elhiszem, hogy nekik is nehéz "feldolgozni", elfogadni még nehezebb, de akkor is a lánya vagyok.


23L

2017. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!