Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol, hogyan ismerkedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Pesten hogyan és hol ismerkedtek? Mármint tudom, hogy ez egy elég hülye kérdés, mert "hogyan ismerkednénk? Oda megyünk és csá".. de mégis... érdekel, hogy hogyan csináljátok? Pesten olyan nehéz leszbikus, biszex lányos lányokat találni:(

2017. máj. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert lányos, és nem mondanád meg róla ránézésre, hogy az. :) Pedig sokan vannak. Nehéz, vagy bevállalod, hogy elküld a francba. Vagy inkább neten próbálkozol, ott könnyebb elviselni az "elutasítást". Vagy vannak olyan oldalak, amit erre specializálódtak, és ott nem érhet csalódás a beállítottságával kapcsolatban :)
2017. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol,ahol megtetszik egy nő.És igen,úgy szoktam odamenni beszélgetni,ahogy írod,csak csá helyett sziát vagy hellót mondok:-)Nehány beszélgetés után úgyis lejön,hogy érdekled-e.
2017. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó ez engem is érdekel.

Csak simán akár utcán is odamész hozzá vagy áruházban vagy egy könyvtárban teszem azt? Vagy csak bulizóhelyeken?

2017. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 A mostani barátnőmmel pont a könyvtárban találkoztunk:-) Többször láttam ott,és a néhányadik alkalommal kezdtem vele beszélgetést. Azért első látásra ritkán támadok le idegeneket az utcán,inkább arra céloztam,hogy bárhol összefuthatsz valakivel,aki tetszik,nem kell kimondottan helyeket keresni,hogy ott ismerkedsz.De ha valaki elsőre is megfog,akkor megszólítom áruházban,fodrásznál,orvosnál,bárhol ha alkalmas az idő.Bulizni csak ritkán járok,de azt tapasztalom,hogy ott nem érdemes ismerkedni.
2017. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!