Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús lányok! Ti kiskorotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lányok! Ti kiskorotokban is úgy öltöztetek ahogy most, vagy fokozatosan/hirtelen váltottatok?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnél ez hirtelen változás volt, szinte egyik pillanatban még sminkelte magát, szoknyát hordott, másikban meg már rövid hajjal, fiús ruhákban láttam:)

Nálatok ez hogy volt? Mindig is a fiúsabb ruhákat hordtátok?

Kort is írhatnátok:)



2017. jún. 11. 22:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsán fogalmaztam, azt a "kiskorotokban is úgy öltöztetek ahogy most" részt nem kell véresen komolyan venni:D
2017. jún. 11. 22:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát kiskoromban anyukám öltöztetett, most már én veszem a ruháimat így nyílván máshogy. de lassan, nem volt olyan h reggel felkeltem és kiba..tam az összes ruhát hogy másik stílust vegyek...
2017. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nos én 5 éves korom óta vagyok ilyen fiús.Elkezdtem ilyen gyermek karatéra járni aztán más küzdősportra így a rövidhaj kérsdése megoldott volt ráfogtam a sportokra.Az öltözködés ,az mindig vitás volt,néha néha egészen 16 éves koromig volt egy-egy lányos ruhám ,de nem hordtam őket esetleg ha nagyon nagy volt a vita akkor na felvettem,utána megtudták ,hogy leszbikus vagyok és hagytak.Mondogatták még ,de már nem erőltettek semmit.

21LL

2017. jún. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban is inkább hasonlít​ottam egy kisfiúra :D Úgy akartam öltözködni, meg babák helyett pisztolyokkal játszottam :D Most meg hosszú hajam van, és inkább lazán öltözködöm mint fiúsan :)
2017. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a kérdés mennyire vonatkozik rám, mert ma inkább sportosnak szoktak hívni, viszont én kisebb koromban rendszeresen fiúnak lettem nézve. Amióta az eszemet tudom.


Már nagyon piciként le lett vágva rövidre a hajam, mert fociztam és emiatt folyton kiszáradt, töredezett, utáltam a vele járó macerát. A lányos ruhákat nem tűrtem meg magamon, szerencsére soha nem is erőltették rám, legfeljebb egy kérdés erejéig. Kiskoromban valószínűleg azzal volt problémám, hogy én lány vagyok, legalábbis az emlékeimben élnek erre utaló dolgok, ezt kinőttem vagy elfogadtam, de mai napig kellemetlenül érzem magam egy szoknyában, ruhában, magassarkúban és csak az ilyet megkövetelő eseményeken hordom őket.

20l

2017. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban rövid hajam volt, fiúnak néztek, általánosban megnövesztettem, 20 évig volt hosszú hajam kb.

lányosabb ruhám sok volt úgy kb. 22 éves koromig, akkor még hosszú hajam volt, mostmár fiúsakat veszek, meg sokáig hosszú hajam volt a fiús stílus mellett is, de meguntam a hosszú hajat, mert meleg volt, szóval levágattam és elkezdtem festetni :D mert a zöld megy a szemem színéhez :D kb. fél éve rövid, most vagyok 25 éves

nadrágot így is női részlegen veszek, pólókat már akad ami férfi, atléták nőik, meg pulcsi az az ami kapucnisat hordok mindig és a férfi pulcsi az, aminek a kapucnija alá befér a fejem, mert a női pulcsikra csak dísznek rakják (wtf?) szóval nőit nincs értelme venni... :D

2017. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fiúskéfnt kezdtem mármint szartam arra hogy hogy nézek ki aztán lányos voltam és amikor rájöttem hogy leszbikus vagyok utánna kezdtem el fiúsan ölzözködni
2017. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nos, én is abba a kategóriába tartozom, hogy kb 3 éves koromtól fiúnak néztek, van amikor még mostanában is, pedig mellem azért van :D. Kb ugyanúgy öltözöm, néha van rajtam valami lila vagy halványabb rózsaszín póló, max zokni. Szerencsére nem anyukám nevelt fel, így csak néha hisztizett apukámnal és a magyszüleimmel, hogy hagyják, hogy fiúnak higyjem magam. 17/L :)
2017. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia! Én már bölcsiben is ordítottam ha szoknyát adtak rám a szüleim vagy valami túl lányosat. Emlékszem apum mindig azzal nyugtatott, hogy "a szépségért meg kell szenvedni, és igen, én abban a pillanatban nagyon szenvedtem :'D Később sem voltam hajlandó felvenni ilyesmit, csak ha erőltették.

Gondolom a barátnőd vagy most jött rá hogy mi fekszik neki igazán, vagy a külső elvárások miatt nem öltözködött eddig így.

17L

2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
szoknyát ruhát utáltam mindig is... amikor rájött anyám, hogy nem bírom ezeket a flancokat, akkor nem volt megállás. sose tudtam nőiesen öltözni, sminket régen használtam, de azsem a finom elegancia kategória volt:D ma már csak a körömlakkozás maradt meg, nagyon ritkán vörös rúzs, de akkor sem párosul csinci rucikákkal :D farmer, póló, kapucnis pulcsi és vörös rúzs rulez:D
2017. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!