Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús hetero nő gyengédsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús hetero nő gyengédsége jelenthet esélyt?

Figyelt kérdés
Állítása szerint teljesen hetero, kicsit fiús is, de néha mondja, hogy gyönyörű a szemem, csodálatos vagyok, megsimítja az arcom, hátam stb. Nagyon jó a közelében lennem, vajon akarhat valamit tőlem?
2017. jún. 18. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szexet
2017. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy teljesen hetero, viszont elég nagy rá a sansz, hogy semmi komolyat nem akar nőtől, tőled is max. szexet.
2017. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hetero nő akarhat nőtől szexet???
2017. jún. 19. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de leírás alapján ő nem biztos, hogy hetero.:D
2017. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bárcsak lenne köztünk valami, imádom az érintését,az illatát, a mosolyát, mindenét...

De hogy tudnám elérni, hogy legyen köztünk vmi????

2017. jún. 20. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen alkalomkor mond el az érzéseid,mit érzel iránta.De csak lassan ecsetelve adagold, ne hirtelen egyszerre,és közbe figyeld a reakcióit.
2017. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dömök Martin válasza:
100%
Min biszex akkor és vonzódik valamilyen szinten mindkét nemhez
2017. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Ha biztosan hetero akkor nem akar tőlled semmit.

Lehet,hogy ő ilyen simizős nő. Figyeld,hogy másokkal hogy viselkedik,ha velük is úgy mint veled akkor semmi esély.

Ha te vagy a "kiválasztott" akkor is lehet,hogy szimplán te vagy az a csaj akire hasonlítani szeretne kvázi:példakép mert-szép a szemed,jó a hajad,stb.

De mivel te szerelmes vagy belé? Vagymi kelen erről beszélned vele.

Mármint,hogy te vonzódsz hozzá.


A munkahelyeden tudják hogy lyukra játszol?

Ő tudja? Mert ha igen,és csak veled viselkedik így akkor viszont egyértelmű,hogy nem csak kolléganőként tekintrád.

2017. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Viszont én is hasonló helyzetben voltam,hetero a nő,én bevallottam az érzéseim,s ő semmit sem változott,csupán annyit,hogy ha nem figyeltem rá ugyanúgy vagy ilyesmi,akkor kiakadt párszor. Nem biztos,hogy akar valamit,lehet,hogy csak élvezi,hogy milyen hatással van rád,stb. Sok hetero nő csinálja ezt.
2018. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!