Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első randira illik vinni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira illik vinni valami ajándékot?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg (képet már láttam róla) és most fogunk először élőben találkozni.

Szerintetek mit vegyek fel? és vigyek neki ajándékot? és van csók első randin? És hogy zajlik egy randi????

Nagyon léci segítsetek!!!!

előre is köszönöm 20LL


2017. jún. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi. Max. egy csók és/vagy ölelés. Annyi a lényeg, hogy megismerjétek egymást és jól érezzétek magatokat.
2017. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Orultseg123 ***** válasza:
En ndm vinnek semmi ajandekot. Csak akkor cdokolnam meg ha jol erzem vele magam.
2017. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert egy szal virag nem fog a hatranyodra valni. Annak szinte minden lany orul💐
2017. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges bármit vinni, a virágot meg csak macrea cipelni, a melegben hamr tönkre is fog menni.
2017. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titkoskert ***** válasza:

Menjetek el fagyizni, vagy kávézni egyet.. Aztan séta a Duna, vagy to parton... Beszélgetés, nevetgeles... Érezzétek jól magatokat, csak lazán 😊

Nem kell túl spirazni. Én első randin soha nem akartam csokolozni, mert nem vagyok egy elsietos fajta, de nagy átlagban mindig jött a csók a randi végén... Néha több is lett belőle...

Később mehettek egyet akár borozni is, bulizni, biliardozni, akar fesztivalozni, Velencei tóra fürdeni... Nyár van, használjátok ki!! 😊

A tobbi úgyis jön magától...

2017. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem első találkozásra még ne vigyél semmit. Valami szolidat, de csinosat vegyél fel, pl.egy ízléses nyári ruhát, ami nem annyira rövid,nem olyan kivágott, de azért szép, egy szandállal.Ha szereted a magassarkút, akkor vehetsz azt, ha nem kényelmes neked, akkor ne kínlódj benne. Ha szoktál tehetsz fel egy kis sminket, de ne sokat és ne feltűnőt.


A randi úgy zajlik, hogy találkoztok valahol és beszélgettek, megismeritek egymást, ami érdekel vele kapcsolatban azt megkérdezheted stb. Majd meglátod, hogy alakul a helyzet, ha jól akkor lehet csók, főleg ha már egy ideje beszéltek neten.

2017. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!