Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ismerkedik személyesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedik személyesen egy leszbikus?

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkoztat a kérdés. Például elmegy egy buliba, kinéz egy lányt és rányomul? Én félnék a csalódástól ezért sem próbálkoznék így. Mi alapján megy oda egy meleg lány egy másik lányhoz? Nem fél attól, hogy heteró lányba ütközik, és ha mégis nem negatív a "fogadtatás"?

Nem szeretem a netes társkeresőket, nagyon lekorlátoznak viszont személyesen mégis bátortalan vagyok ilyen téren.



2017. jún. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem buliba kell menni ismerkedni, és nem "nyomulni" kell.Úgy szokott lenni, hogy ha valahonnan megismersz egy nőt, pl.bemutatják neked, vagy egy iskolába/munkahelyre/edzőteremben/bárhová jártok előszősz vársz, figyeled a viselkedését,aztan elkezdessz vele értelmesen, mélyen elbeszélgetni, hogy lásd összeillenétek-e, van-e közös témátok,elég intelligens-e, jóindulatú,stb.helyesen gondolkodik-e számodra fontos dolgokról.Mert ugye ezek a elengedhetetlenek egy kapcsolathoz,és ezeket keresed egy nőben,azt válsztod akiben ezek megvannak, nemcsak "kinezel egyet" magadnak, mivel neked nincs farkad,hogy azután menj, ha jól gondolom.Ha ezek stimmelnek és már kialakult egy alapvető érzelmi kötődés a hölggyel,akkor egyrészt már eddigre is nagyjából le lehetett venni, hogy hogyan áll hozzád, ha még nem sikerült vagy úgy érzed kedvezően, akkor ha már biztos vagy benne hogy ő megfelelő számodra és kell neked, lassan elkezded magasabb szintre emelni a kpcsolatotokat, meghívod vacsorázni, sétálni,tehát randizni és ezek alatt a programok alatt végleg le tudod szűrni,hogy bejössze-e neki,illetve el is mondhatod neki.
2017. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem nagyon jó a radarom, persze velem is megesett, hogy hetero lányok poénból "kipróbáltak", az ilyesmit utálom.

Viszont abban hiszek, hogy a melegek megérzik egymást. Az internet is jó terep az ismerkedésre, de a mostani barátnőmbe, akibe iszonyatosan szerelmes vagyok együtt jártunk színjátszózni, minden előzetes tudás nélkül valami megmagyarázhatatlan kémia volt közöttünk és végül összejöttünk, pedig neki azelőtt sose volt barátnője...

Ha jön az igazi, azt megérzed majd...

Nekem a leszbibulik sose jöttek be. 19/L/Bi

2017. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanez a kérdés "gyötör". :) Ötletem nincs, nézegetem az utcán a lányokat, hogy haj, dejó lenne ha ős nyitott lenne a saját nemére, általában pont a félénkebb, szerényebb lányokat, nőket szúrom ki "persze", fontos nekem a belső is, a kifinomultabb, intelligensebb alkat. De csak lopva álmodozok, pont nem akarom ezzel senki érzékenységét megsérteni, így nem tudom hogyan kezdjem. Kiderülhet-e egy ilyen lányról, hogy esetleg vannak ilyen vágyai neki is? De egyáltalán, hogyan lehetne elkezdeni?
2017. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak a leszbikus bulikat illetően. Eddig mindig sikerült egy két normálisabb lánnyal megismerkedni, még ha nem is kapcsolat céljából.
2017. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!