Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek nem kellene a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kellene a Leszbikusságnak egy önálló kategóriának lennie, egy Párkapcsolat és egy Szexualitás alkategóriával, ahelyett, hogy csak a Szexualitás alkategóriája?

Figyelt kérdés
Így is több itt a kategóriában a kapcsolati témákat érintő kérdés, mint a szexualitást.

2017. jún. 29. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2017. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Én alapból a homoszexuális és leszbi két különt se értem.

Aki leszbikus, az na vajon micsoda...? :D

És szerintem se kell.

Bár lehet velem van a gond, nekem nem másabb egy leszbi pár kapcsolati gondja, mint egy heteróé...ugyan úgy elolvasom, max nem tudok segíteni neki.

2017. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Senki sem kotelez arra, hogy ide irjatok ki a parkapcsolati bajaitokat. Arra ott van a parkapcsolatok temakor. Vagy a melegeknek mas jellegu parkapcsolati problemaik szoktak lenni? Erosen ketlem. Ugy is az az elsoszamu erv, hogy a melegszerelem is ugyan olyan mint a hetero. Szexualitasban viszont fontos a preferencia. Tehat jo igy ahogy van, csak rendeltetes szerint kene hasznalni az oldalt.


Remelem nem hergeltem fel egy lgbt special snowflaket sem.

2017. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hergeltél fel senkit, de ha a Felnőttpárkapcsolatokba kiírnánk egy kérdést, az első 5 válaszban azt hiszik férfi-női pár vagyunk és olyan tanácsokat adnak, amit csak egy férfi tud hasznosítani, esetleg egy nő egy férfival szemben, a második 5 válaszban hüllendeznek, hogy most akkor tényleg leszbik vagyunk-e?, a harmadik 5 válaszban jönnének a hogy miért nem veszünk be egy pasit harmadiknak,meg igazából a pasikat szeretjük, keressünk pasit, a negyedik 5 válaszban jönnének az agresszív válaszok, hogy a leszbikusság betegség,miattunk fog kihalni a népesség, jönne egy értetlen válasz, hogy "nyaljátok ki egymást és kész", és esetleg a végén jönne egy egyetlen normális válasz, de azért végeig kéne olvasni 20 primitív, dühöngő, illetve nyáladzó válszt.Ezért.
2017. jún. 29. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell beleírni, hogy milyen nemű teszi fel a kérdést. Gondolom a leszbi nők is ugyanannyira nők, mint a heterók.


"A barátnőm nem szereti a csokis káposztát, viszont a nagymamám még a zserbóba is rak belőle. Mit tegyek?"


Tessék. Kérdés feltéve, válaszok jöhetnek. A korlátolt fszfejek nem tudják, hogy milyen kapcsolat és így egyből heterora asszociálnak. Ellenben, ha reklámozni akarod a szexualitásod (ami szerintem egy párkapcsis kérdésnél totálisan irreleváns) akkor valszeg jön majd a hate, mert az internet már csak ilyen. Ha külön kategóriát csinálnak neki, akkor meg oda fog menni a gyűlölködő, recskázó hadsereg trollkodni. Kettő kattintással el lehetne érni. Szóval ott sem lennétek nagyobb "biztonságban", mint itt.

2017. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van hogy jelezni kell a szexuális irányultságot,anélkül,hogy reklámozni akarnánk.Mondjuk ha azt akarom kérdezni, hogy "Összejönnétek-e rendmániás lánnyal? " és itt ugye leszbikus nők véleménye érdekel,akkor csak a válaszadók tudtára kell hozni, mert hiába jönnek a válaszok ha csak férfiak válaszolnak.Ráadásul azt a kategóriát(a Felnőtt párkapcsolatokat) ritkábban nézik leszbikus nők,itt többen vannak,itt azért értelmes válaszok jönnek a kérdésekre,hiaba van 1-2 troll,így ha lenne egy alkategória, nyílván ott is több leszbikus lenne.
2017. jún. 29. 23:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolati résszel még nincs gond. Az általában elmegy a szexualitás kategóriában. Mármint, ha eleve ide írod ki, akkor nem feltétlenül pakolják át máshova.

A probléma ott van, ha például öltözködésről, családi problémákról, étteremről, szórakozóhelyről akarsz kérdezni speciálisan leszbikussággal összefüggve. Sokan rögtön jelentik, illetve nem tudom pontosan, hogy történik az utólagos átkategorizálás. Én pl. tettem már fel kérdést öltözködéssel kapcsolatban és direkt leszbikus kategóriában, mert leszbikusoktól vártam leginkább választ. Persze átpakolták más kategóriába, mondván, hogy nem szexualitás és rögtön jött a sok troll (mondjuk háromszor annyi, mint általában a leszbikus kategóriában) és a sok heteró lány, aki viszont nem értette, hogy mi az alap problémám és a válasz sem volt így jó.

Én pl. ezt úgy oldom meg, hogy figyelt kulcsszavakat nézek és nem kategóriákat. Így a leszbikus kulcsszóra az összes kategória bejön, ha van ott olyan kérdés. Csakhogy más témákat is nézek, és nem lehet külön választani a figyelt kulcsszavakat, így egybe kapom ömlesztve a leszbikus tartalmat keverve az elektronikaival, a tudományossal, stb. De ez se jó, mert sokan nem használják a kulcsszavakat.

Én szerintem az alap probléma, hogy a leszbikusok nem néznek más kategóriát, mert miért is, nehéz szűrni a más kategóriákban az elvétve lévő leszbikus tartalmat, másrészt túl szigorúan veszik a kategóriákat, ami nem minden esetben jó. Pl. az öltözködéses kérdésemnél sem.

De ezen egyiken sem tudom, hogy hogyan lehetne változtatni. Külön leszbikus kategóriával alkategóriákkal + egyébbel talán, csak kérdés, hogy van-e erre tényleg ekkora igény, ezt pedig csak az oldal rendszergazdái tudnák megmondani a statisztikákból.

2017. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen lenne rá igény, hiszen látod, hogy ide is sok nsm szexualitást érintő kérdést írnak és ott vannak az átpakolt kérdések is. Az éttermes kérdésre én is emlékszem, teljesen értelmes kérdés volt, többségében hasznos válaszokkal erre átrakták a vendéglátás kategóriába ahol értelmét veszetette. Vagy az öltözködös kérdésed.Szerintem épp az ilyen kérdések miatt kellen, hogy főkategória legyen a leszbikusság, mert hiába nem kapcsolódik egy kérdés a szexualitáshoz ha csak leszbikusok valaszaival van értelme. Pl. az öltözködés - ha lenne párkapcsolatok alkategória- szerintem simán beleférne a randizás címszó alatt. És ha lenne egy Egyébkérdések oda pedig mehetnének az olyan kérdések mint az éttermes és bármi amire leszbikusok válaszai lényegesek. Egyébként az öltözködős kérdést én tettem volna fel, hogy pl."Tetszene-e nektek egy másik lányon ha így öltözne?", vagy "Zavarna ha így öltözne a barátnőd?", és így kicsit kapcsolódott volna a szexualitáshoz, akkor lehet nem rakják el. Ha Főkategória lenne a leszbikusság nem kellene így taktikázni, mert van, hogy egy egyszerű kérdést egy fél óráig fogalmazok, hogy valahogy kapcsolódjon a szexualitáshoz, mert ha elrakják elveszti az értelmét.
2017. jún. 30. 07:32
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ugy tunik itt en vagyok a korlatolt fszfej. Meg mindig nem ertem miben kulonbozik egy leszbikus egy heterototol kapcsolati teren.


Tehat a te peldadat hasznalva, miben kulonbozik egy rendmanias lany megitelese egy hetero es egy leszbi kozott? Szoval ennek mi koze a szexualitashoz?

2017. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Abban különbözik, hogy egy heteró rendmániás lány kérdésére a Felnőtt kapcsolatokban férfiak válszolnak többsegében(talán egészében is), és egy heteró rendmániás lány férfiaktól is várja a válaszokat. Egy leszbikus rendmániás lány meg nőktől várja a válszokat, azok vannak hasznára, és nem "nem gond a rendmánia, jó dolog a higiénia" típusúakat, hanem konkrétan azt hogy összejönnének-e rendmániás lánnyal, el tudnának- vele képzelni egy kapxsolatot.Egy heteró nő nem tud erre kielégítő válszt adni , a férfiak meg hiába írjak le, hogy ők el tudnak képzelni, mivel mi nem férfival tervezzük a kapcsolatot.Ha meg a Felnőtt kapcsolatokban kiirjuk, hogy leszbikusoktól vátjuk a válaszokat 1, 50 válszból max.1 lesz leszbikus nő, 2, jönnek a beszólások. Vagy az előző válaszoló példájával ha egy öltözékről kéne vélemény a Felnőtt kapcsolatokban a nők max.annyit tudnának válaszolni, hogy ők felvennék e az adott öltözéket, arra nem tudnának válaszolni, hogy vonzónak találnák-e azt a ruhát egy másik nőn, a férfiak válasza meg szintén nem számít.


Tehát vannak olyan kérdések, amelyek kifejezetten leszbikus célközönségnek szólnak, az ő válszaikkal van értelme.


Persze vannak olyan kérdések is, amikben valóban nem számít a szexualitás, pl. a fentebb említett csokis káposztás kérdést akár a Családi kapcsolatokba is ki lehet írni, mert ott inkább a nagymama-unoka viszonyon van a hangsúly, mint a lesznikusságon, és itt bárki válasza hasznos lehet. De azoknál a kérdéseknél amikről fent írtam, nem hasznos mindenki válsza, csak a leszbikusoké lényeges.

2017. jún. 30. 11:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!