Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan leszbikus aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan leszbikus aki próbálta már fiúval?

Figyelt kérdés

Tudom a lezbikusok nem vonzódnak a fiúkhoz, mint a heteró lányok a nőkhöz, de fiatalon volt olyan aki kipróbálta, hogy milyen annak ellenére, hogy nem vonzódik a másik nemhez?

És milyen volt?



2017. júl. 7. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha lezbikus vagy akkor nem fotdul meg ilyen a fejedbe mert egyáltalán nem vonzodsz a másik fél felé...tudod mint egy hetero én meg kérdeztem egyik hetero haverom hogy ki próbálná e egy srácal és azt mondta: fúj soha gusztustalan!


19/F

2017. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Aki leszbikus az nem próbálja ki fiatalon se, mert nem is érdekli, hogy milyen,illetve neki csak rossz lehet mivel nem vonzódik a férfiakhoz semmilyen téren. A heteró férfiak között van aki fiatalon kipróbálta milyen férfiaval? És aki igen azt te még heterónak neveznéd?Ugyanilyen hülyeséget kérdeztél, de tőletek nem is várunk mást.
2017. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen, képzeljétek el hogy vannak olyan leszbikusok akik fiatalon kipróbálták férfival. Azok szokták leginkább szerintem akik nehezen fogadják el saját magukat, de ettől még nem lesznek se heterók se biszexek, minthogy azok se lesznek leszbikusok akik részegen kipróbálják milyen nővel, de másképp sose tennék. Látom a heteró férfiak nagyon tiszába vannak a leszbikusok érzéseivel, "de tőletek nem is várunk mást".


22/L/L

2017. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdésemben leírtam hogy a lezbikusok kicsit sem vonzódnak a másik nemhez.

Csak arra gondoltam hogy a társadalom nyomására nem akarják elfogadni, hogy lezbikusok és emiatt kipróbálják egy fiúval még akkot is ha undorítónak találják a dolgokat.

2017. júl. 8. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Legalább tudjuk már leírni rendesen azt, hogy leSZbikus...még a topik neve is ez, nem hiszem, hogy legalább másolni nem lehet -.-"

És társadalom nyomására sem feküdtem le egy pasival sem, mert kb elhánytam volna magam...

Lehet, hogy régen máshogy volt...de már nem azt a világot éljük, ahol a társadalom elnyomhat bárkit is..főleg ilyen témában.

2017. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm terhes volt 2x mert nem ismerte be magának hogy ő más és azt akarta elhitetni higy neki férfival jó, de megbànta ma már 5éve egy párt alkotunk és maximálisan boldog
2017. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De miért kell támadni a kérdezőt? Szerintem ez egy teljes normális kérdés, ami ritka férfitől ebben a kategóriában. De nő is simán kérdezhet ilyent, még leszbikusként is. Nyilván a kérdezőnek nincs ebben tapasztalata, ezért érdeklődik. Szerintem érdekes a kérdés, a téma, - engem is érdekel(ne). Biztos vagyok benne, hogy van ilyen!
2017. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# köszönöm. Igen, hetero fiú vagyok. A pride miatt jutott eszembe.
2017. júl. 8. 19:12
 9/12 titkoskert ***** válasza:
100%

Én pl fiúkkal próbáltam meg az elején, fiatalon ismerkedni, és nem a társadalom elnyomására... Csupán azért, mert ez volt a természet rendje. Aztán raebredtem, hogy valami nem oké, mert együtt élni nem bírok egyikkel sem, nem is akarok. Plusz a szex katasztrófa, nem is kívánom. Azt hittem, velem van a baj. Nem úgy születtem, hogy meglattam babakent, es szoptatásnal a cicit, és rögtön rajottem, igen, én leszbikus vagyok. ☺️

Nálam ez egy hosszú folyamat volt, egy leszbikust sem ismertem... Nem tudtam senkivel megbeszelni, min megyek keresztül. Csak azt éreztem, hogy valami nem úgy működik, ahogy elvileg kellene...

Félénk is voltam. Hogyan mondtam volna el pl egy barátnőmnek, hogy lehet, hogy nekem inkább a csajok jönnek be...

Ahogy osszegabalyodtam egy csajjal, évekkel később, és szexeltunk, rajottem, én erre vágyom. A köztes időben egyedül éltem, nem volt soha senkim. A csaj után viszont csak barátnőim voltak, és rá kellett dobbennem, hogy ez volt a "bibi". Viszont nem vagyok biszex sem. Mert több, mint 10 éve biztosan tudom, csak a csajok érdekelnek. Az előtte lévő életem csak út keresés volt. Mostmar sokkal nyitottabb a leszbikussag kérdése. Régen nem is hallottam ezt a szót. Talán mert nem olyan közösségben éltem...

2017. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meleg fiú vagyok xd annó ugye amikor rá jöttem ez még nem volt divat mint ma már. :/ de én valahogy nem tudtam nőhöz érni el borzasztot a gondolat! >< aztán titokba persze randizgatam fiúkal amikor már sikeresen el fogadtam magam de csajal soha! >~<


19/F/M

2017. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!