Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet hogy leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg biszexuálisnak vallom magamat,igaz hogy még nem voltam fiúval de valahogy taszít az hogy én egy fiúval legyek,tetszenek fiúk de úgy érzem hogy szexuálisan nem igazán inkább a lányok felé hajlok ilyen téren

2017. júl. 14. 19:47
 1/4 anonim válasza:
Akkor igen, valószínüleg.
2017. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószinű igen,de nincs ezzel semmi baj.Gondolom,még fiatal vagy,most kezdödnek a vágyak,érzések,érzelmek,de ez jó. 27/L
2017. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Nekem volt már barátom de undorodtam attól ha csak megölelt vagy bármi. A lányokat meg szeretem nézegetni. Ezért gondolom, hogy lehet én is leszbi vagyok.
2017. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van

Vannak fiúk akik külsőre bejönnek és rájuk mondom hogy jaj de helyes vagy izmos de nem feküdnék le egyel sem.. lányok viszont sokkal jobban bejönnek 17/L

2017. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!