Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Titeket ugyebár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Titeket ugyebár a nők vonzzanak, de lázba tud hozni titeket egy shemale, vagy egy transzvesztita?

Figyelt kérdés

Igen, olyanokra gondolok, akinek még megvan a dádkója, szóval gyakorlatilag férfi, azonban minden más tekintetben külsőleg nőnek néz ki, úgy is viselkedik.


Lefeküdnétek egy ilyen emberrel?

Esetleg kialakítanátok párkapcsolatot, ha tetszene nektek?



2017. júl. 21. 07:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2017. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem nem nem és nem.
2017. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Hogy feküdnének már le vele?? Istenem, gondolkozzál már. Egy leszbikus NEM SZERETI A FARKAT, akkor sem ha amúgy úgy néz ki, mint egy nő (DE FARKA VAN) Ha lefeküdne egy ilyennel az már nem leszbikus lenne, hanem biszex.
2017. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tenném fel ezt a kérdést, ha leszbikus lennék. Honnan tudhatnám, hogy éreznek a leszbikus nők? Ha egy dildót használtok, az nem egy pénisz replikációja?
2017. júl. 21. 11:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl.nem hoznak lázba,(sőt), mivel nem a külsőségek vonzanak elsősorban egy nőn, hanem a finom, nőies lénye,kisugárzása, tehát a személyisége,lelkivilága, mert a szépség és a nőiesség belülről fakad, na ez vonzó számomra.


Aztán nem is nézhet ki teljesen nőnek,pl.az arcvonásai mindig fiúsabbak maradnak, erősebb a testszőrzet stb., ráadásul ha pénisze van,hogy beszélhetünk nőies külsőről?Az egyenesen taszít. Egy női ruha meg egy hosszú haj nem tesz nővé senkit.


Természetesen nem feküdnek le egy ilyennel, mivel nem vonzanak a férfiak,ergó egy nőiruhás férfi sem, egy pénisz nem fog lázba hozni egy leszbikus nőt, hiába vesz női ruhát meg sminket.


Magától értetődő, hogy kapcsolatot meg pláne nem alakítanék ki vele, hiszen sem érzelmileg, sem szexuálisan nem tudok vonzódni hozzá.

2017. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Először is kevesen használnak dildót,másodszor az nem a pénisz replikácioja,nem "műpénisz", hanem csak egy henger,egy tárgy,ami izgatja a hüvelyt,de semmi köze a péniszhez vagy a férfiakhoz.Akkor az a férfi, aki szereti az anált az biszex vagy látrns meleg? Az anált a melg pasik csinálják, akkor ha análba csináljátok az a melegszex replikációja?
2017. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár én biszex vagyok de engem se. Egy nőbe pont az vonz hogy tetőtől talpig nő. Semmilyen férfias tulajdonságot nem viselek el egy nőn.
2017. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, ha valakit megsértettem, rójátok be tudatlanságomnak a témában. Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 21. 15:48
 9/21 anonim ***** válasza:
Semmi gond kérdező legalábbis részemről, nem értem miért kellett egyből letámadni másoknak.
2017. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, 10-es!
2017. júl. 21. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!