Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudnátok mondani NORMÁLIS...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani NORMÁLIS leszbikus csoportokat facebookom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van egy pár de nem akarok úgy belépni egybe ami "szex partner kereső". Szóval olyat keresnék ahol normális lányok/nők vannak.

2017. júl. 30. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Sose vágtam ezt hogy ha meleg-leszbi, bármilyen szexuális identitásod van, akkor mire van a nem-szexpartnerkereső oldal,honlap, csopi.

Ha normális lányokkal akarsz nem ilyen téren beszélgetni, arra a heteró csajok is ott vannak.

Ahogy mi heterók se verbuválódunk heteró csopikba. Max ha fiú-lány barátság pártik vagyunk, fiúkkal beszélgetünk. Ha lányokkal, akkor bármelyik csajos csopiba lenni jó.

2017. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is keresgélek épp, de nem nagyon találok. Nagyon sok a kamus profil. Ha van kedved beszélgetni írj. :)

21/L

2017. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Nekem is írhatsz ha szeretnél :) 19/L/L
2017. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szívesen beszélgetek:) 18/L
2017. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetek.

19/L

2017. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!