Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkedhetek nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bibubi kérdése:

Hol ismerkedhetek nőies leszbikus lányokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, sok lehetőség van, de mintha valamit rosszul csinálnék, mert egyszerűen nem megy az ismerkedés.

Az erre kitalált társkereső oldalakat már nagyjából vég próbáltam, bulizni nem nagyon bulizok, így a szórakozó helyek kilőve. Ismerőseim közt nincs ilyen lány, így nem tudok személyesen sem ismerkedni.

Kétségbe vagyok esve. 19 évesen még nem tudtam megismerkedni egy kedves, szép lánnyal sem. Mindig van valami akadály. Ha más nem, a távolság, hogy minden rendes leszbikus/biszex lány valahol vidéken lakik, míg én inkább Pesthez közel.

Adjatok tanácsokat légyszii!!! :o :(



2017. szept. 13. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a gyakori kérdések úgymond a megfelelő hely az ismerkedésre.
2017. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy rakás társkereső, tele rengeteg nővel, ne is haragudj meg, de inkább te vagy a válogatós.

Tudom, hogy sok a kamus, az egyéjszakás meg hármasozni vágyó azok mellett, akik kb. csávónak néznek ki és/vagy tényleg nem a legvonzóbbak külsőre, de azért van nem kevés normális lány is.

2017. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!