Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan leszbikus nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan leszbikus nők, akiknek bejönnek a náluk fiatalabb lányok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Még nincs semmilyen tapasztalatom párkapcsolat téren, de azt tudom, hogy a nőkhöz vonzódom. És közülük is inkább a nálam idősebbekhez, az érettebbekhez. Létezhetnek olyan leszbikus/biszex nők, akiknek bejönnek a fiatalabb,- tapasztalatlan lányok? Ha igen, hol tudok ilyen nőkkel ismerkedni? Társkereső oldalakkal már próbálkoztam, de nem jutottam sokra...

2017. szept. 23. 16:06
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem inkább ide írd ki a kérdésed, itt több választ kapsz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag

2017. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm tippet! :)
2017. szept. 23. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be.

25/L/N

2017. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért mindig nálam fiatalabb lánnyal képzeltem el magam, magam sem tudom miért. Szerintem ez azon múlik leginkább, mennyire passzol a két fél személyisége - hogy most valaki tapasztalatlan, azon lehet segíteni. Van pár oldal, talán a sweetcandy lenne az, amit megemlítenék, vagy lehet itt is beszélgetni. Sajnos sok negatív tapasztalatba bele lehet szaladni, de azért ha szerencséd van, nem lehetetlen ismerkedni. :)

22/l/l

2017. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!