Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is szoktatok vadabbul szexelni?

Figyelt kérdés

Belefér olyasmi, hogy hajhúzás, fenékre csapás, harapdálás, nyalás közben irányítani a másikat a hajánál fogva, kikötözés, (ne adj isten fojtogatás)?

Egymásnak szoktatok esni néha, vagy csak a sima romantikus szexet kedvelitek?



2017. okt. 6. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fenékre csapás,harapdálás kikötözés bármikor!23l
2017. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én leginkább a fojtogatást szeretem meg a lefogást. Partnerem viszont a gyengédebb szexet részesíti előnyben. Szokott lenni ez is meg az is.
2017. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van igen.Főleg adni szeretem ezeket.Bár nekem az elsődleges a gyengédség és csak másodlagos a durvulás.
2017. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Perszehogy szoktunk vadabbul szexelni, mind a ketten a barátnőmmel szeretjük a vadabb szexet, talán én egy kicsit jobban, viszont nagy szerencsém van, hogy a kedvesem mindent megtesz, hogy a kedvemben járjon :)

Kikötözés, bilincs, ostor az alap, ha durvulunk. Harapdálás teljesen beindìt, ùgyhogy gyakran alkalmazzuk szex közben. Fenékre csapás, meg a nyalás közbeni irányìtàs nem igazán vad...nem? Azt is alkalmazzuk, de szerintem az nem vad vagy durva...de ìzlések és pofonok.

Mi egyébkènt szoktunk csipiszeket, viaszt, jégkockát is alkalmazni, szerepjátékozunk stb. Kicsit feldobjuk a szexet :) engem nagyon beindìt, ha a párom ki van kötözve én pedig azt tehetek vele amit akarok. De fordìtott esetben is èlvezem :) 22L

2017. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ja, ezt akarják gondolni a nyálcsorgató pasik.
2017. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Imádom a vadabb szexet.

20L

2017. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha iszogatunk, akkor főként vad szex az esti program. Érdekes, hogy mindketten nőiesek vagyunk és mégis ő a provokáló közülünk. Ha nagyon felhúz, akkor kemény vagyok vele és ez is a célja. Van, amikor el is feneklem, kikötözöm, harapás és ilyenkor néha előkerül a felcsatolható is. Imádja, ha leuralom, lefogom és "elintézem". :)
2017. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Imádom a vadulást. Bármi jöhet, fenékre csapás, harapdálás, hevesebb nyalás, kikötözés,vibrátor használata. Egy a lényeg, hogy ne úgy érezzem magam közbe, hogy meg vagyok alázva, hanem hogy ez egy játék ami egymás kényeztetésére történik. Legyen közbe csók (ajakharapással együtt akár) ami fontos hogy érezze a másik, hogy szereted.
2018. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!