Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire reális, megvalósíthat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális, megvalósítható, hogy fiatalabb lányként egy idősebb,40-50 éves, de fiatalos nővel szeretném kipróbálni a szexet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 07:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

Semennyire.

40/N

2017. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%

De miért lenne lehetetlen? Sok házasság tönkremegy olyan 40-50 éves kor körül, és ilyenkor a bi nők lehet, hogy ki akarják élni a leszbi vágyaikat. És szexre szerintem tökéletes egy fiatal lány, szóval nem értem, mi ez az elutasítás.


25L

2017. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%
Korukbeli nőkkel is ki lehet élni a vágyakat.Ha valaki nem kíváncsi rád fogadd el és ne pattogj itt másoknak.Ha szerinted tökéletes egy éretlen kis takony akkor foglalkozz vele te, de másnak ne mondd meg hogy mit csináljon. Egy 40-es nő ezt tudná magától is.
2017. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%

1. A fiatal lányok nem alkalmasak még szexre sem.

2. Nem úgy működnek a dolgok, hogy csettintesz egyet, aztán már próbálnál is ki dolgokat, először is meg kell ismerkedni, fel kell kelteni a vonzalmat (nem, nem azzal, hogy kiteszed a dekoltázsod)ki kell érdemelni a bizalmat ami a szexhez kell, másodszor tudnod kell valamit adni cserébe(nem, nem egy melltartós szelfit) és nemcsak a te igényeid sorolni. Ezért a mentalitasért mimimum orrbavágnálak.

41/N

2017. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

2es vagyok. Szerintem kicsit félreértettetek, én a magam szempontjából mondtam, hogy 40es koromban szerintem nekem jó lenne egy 20onéves.

Nem pattogtam, senkinek nem akartam semmit se megmondani, csak elmondtam egy elméletet, ne akarjatok már azonnal orrba vágni, meg taknyozni sem kell senkit.


Ja és amúgy főleg annak válaszoltam, akinek a válaszát már törölték, hogy szerinte arra nagyobb esély van, hogy a kérdező átmegy heteróba, mint talál szexre 40es nőt. Továbbra is az a véleményem, hogy szerintem nem lehetetlen találni (magamból kiindulva), majd max. nem veletek fogja csinálni. De azért örülök, hogy leírtátok, számotokra ez miért nem fekszik.

2017. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2%
Szaladj árulj be minket anyucinak.
2017. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Pontozzatok le nyugodtan, de nem a kor teszi éretté az embert hanem a mentalitás. Mindig szóba kerül, hogy az idősebb nőknek milyen kiforrott a személyiségük, tapasztaltak, magabiztosak, tudják mit akarnak és nem állnak össze fiatalabbal. Oké, oké..ez így rendben lenne, ha ezek a nagyon kiforrott személyiséggel rendelkezők nem néznék le a huszonéves korosztályt. Mi jogon teszitek ezt? "Taknyos, még szexre sem alkalmas" stb. jelzőkkel illetitek őket, azt mondjátok orrba vágnátok és így tovább. Hát nem azért, de ez nem túl érett személyiségre vall. Miért nem lehet szép szóval válaszolni? Csak emlékeztetőül, egy húszas évei elején járó lány simán befejezhetett már egy egyetemet, akár dolgozhat is, élhet anyagilag független életet. Nem értem mi ebben a gyerekes, hogy fel kelljen nőni hozzátok.
2017. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8%

Nézd meg a kérdést meg a válaszokat és megérted.


Semmi érzelmiintelligenciájuk, csak sorolják mint a vegyes boltbon, hogy milyen nő kell nekik, az hogy a szerelem épp arról szól, hogy elfogadod a másikat ahogy van, nem megszabod, hogy "idősebb is meg fiatalos is", arról hogy a szex nem egy kipróbálni való játék, hanem az érzelmek kifejezésének a módja lövésük sincs.Aztán még nem értik, hogy miért nem kérünk belölük, mintha kötelező lenne az ő szeszélyeik szerint ugrálni, lehet még azt se tudják, hogy az embernek saját akarata van, attól, hogy nekik ennyi idősen kéne fiatalabb még nekünk nem kötelező. Látszólag nem tanulták meg hogy tartsák tiszteletben mások véléményét, ha valaki azt írja nem kell neki fiatalabb ne bírálják felül a véleményét, és ne erőltessék rá a sajátjukat. És ha ezek után egy rossz szót szólsz rájuk jön a cirkusz meg a hiszti, még ők nem értik miert nem kellenek senkinek.Az önkritika is hiányzik.Sehol nem látom annak az egyetemnek a hatását.

2017. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
" ha valaki azt írja nem kell neki fiatalabb ne bírálják felül a véleményét, és ne erőltessék rá a sajátjukat." Itt semmi ilyen nem történt.
2017. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
11%
Akkor a kedvedért átfogalmazom: Ne írd azt hogy nem érted miért utálnak, inkább gondolkozz el és rájössz te is vagy csak fogd be és fogadd el, hogy nem és kész, mert nincs hozzá közöd.És ne köss bele minden apróságba mint egy óvodás, mert ez tiszta szégyen.
2017. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!