Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Adjak esélyt egy butch/fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy butch/fiús lánynak?

Figyelt kérdés

Énmagam nőies vagyok, és mindig is a nőies nők tetszettek. Pár napja egy nagyon fiúslány elakart hívni randira, én visszautasítottam. Amikor megkérdezte miért, azt mondtam nem tetszenek a fiúslányok. Erre azt mondta hogy egy felszines pi**a vagyok!

Tényleg az lennék?

Ez a lány nem csak külsőleg olyan, mert folyton az autókról, a politikáról meg ilyenekről beszél, nem szólt még soha hozzá az én témáimhoz, olyan lenne mintha egy pasival járnék...

Nekem tetszik ha egy lány szép ruhákkal kiemeli az alakját, ha szexis a járása, a kisugárzása, a haja... és ha bármit megtudok vele beszélni, hasonlít rám, vannak közös témáink....



2017. okt. 17. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy felszínes,mégpedig azért,mert ennek a lánynak nemcsak a külseje,de a belső tulajdonságai (témái,érdeklődési kör) sem tetszettek. Így pedig felszínességnek nyoma sincs.
2017. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Én adnék esélyt butch lánynak is, bár első sorban a lipsticek tetszenek, de nem minden a külső.Neked is elsősorban ezt a tanácsot adnám,mert sokan panaszkodnak, hogy nem találnak párt, aztán kiderül, hogy külső alapján visszautasítottak olyanokat, akik őszintén érdeklődtek irántuk és törödtek volna velük.Igen,ez felszínesség.


De ha más problém is van a külsőn kívül, itt emlitetted, hogy belsőre sem illettetek össze, így már más a helyzet.Ez már nem felszínesség, és mondjuk én ezekkel a viselkedési paraméterekkel egy nőies nőt is visszautasítottam volna.


Viszont azzal hibáztál, hogy ha a különböző érdeklődés és személyiség miatt nem akartál tőle semmit, akkor azt kellett volna mondanod, és nem azt, hogy azért nem kell mert fiús a külseje...Mivel csak ennyit mondtál, ő azt hitte, hogy kizárolag a külseje miatt utasítod vissza, igy joggal momdta , hogy felszínes vagy.Egyenesen meg kellet volna mondanod, hogy a belsőjével is bajod van.Én a helyedben felhivnám és tisztásznám vele a helyzetet, mindketten megsertettétek egymást, beszéljétek meg.

2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Le lehet pontozni, nem érdekel de én nem járnék egy fiús lánnyal. Nem tartom magam felszínesnek de nem jönnek be, nem tudnék vonzódni hozzájuk.
2017. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem az eseteid a fiús lányok. Hát,ez ennyi, ezt nem igazán kell magyarázni, szerintem ez még nem felszínesség, nem kell annak tekinteni. Ha egyszerűen nem vonz, azt kész, akkor minek kezdenél vele párkapcsolatot? Hát csak ennyi, nem volt ott semmi probléma, persze szépen, illedelmesen kell visszautasítani is, hogy ne törd össze a szívét senkinek se.
2017. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam neki hogy a fiús külseje miatt nem jön be, hanem hogy nem tetszenek a fiúslányok. A fiúslányt én nem feltétlenül külsőre használom, olyanra szoktam aki inkább emlékeztet egy pasira mint nőre. Mind külsőleg, mind belsőleg.
2017. okt. 17. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

De most nem az a lényeg,hogy bejön,vagy nem jön be? :) Hát olyannal gyere össze, akihez te is vonzódsz, különben nincs értelme; 4.vagyok

És neki ezt el kell fogadnia, hogy nem tetszhet ő mindenkinek. Hát na, ez van, van ilyen is. Nem lehet ő, ugyanaz a személy mindenkinek az esete. Szóval nem vagy felszínes. Főleg, ha tényleg a személyisége se annyira jött be, hát akkor nyilvánvaló, hogy kikosarazod, hát na!

:)

2017. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. okt. 17. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

A legnagyobb felszínesség úgy tenni, mintha a külső nem számítana, aki mást állít, hazudik. Oké, ha alapvetően nem a kinézetével fogott meg, de ha semmi nem tetszik a külsejében, ott a büdös életben nem lesz kémia. Pont.


Alapvetően én is azt gondolom, hogy egy nő legyen nőies, nem kell minden nap full puccba vágnia magát, smink meg magassarkú stb., én sem vagyok ilyen, de ne úgy nézzen ki, mint egy tinifiú. Ha pasis nővel akarnék kezdeni, akkor maradnék a pasiknál...

Úgy gondolom, a lánnyal a legnagyobb probléma, hogy nem tartja tiszteletben az ízlésedet, mindenkinek más tetszik. Másodlagosan, hogy belsőleg sem egyeztek. Nem kötelező mindenkinek esélyt adni, ha nem érzed komfortosnak a dolgot, emiatt ne érezd magad rosszul.

2017. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, hogy ezért miért vagy felszínes, nem jön be, ennyi. Ha valaki nem jön be neki, akkor ő is felszínes? Mert biztos, hogy neki se tetszik mindenki. Ha meg nem tetszik külsőre, és nem is lenne közös témátok, akkor nem illetek össze. Egyébként nekem se jönnek be azok, akik nagyon fiúsak.
2017. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Fiús lányoként én is hozzászólnék.

Kerültem már ilyen szituációba. Azt hittem tökjól elvagyunk a lánnyal, vagyis el is voltunk, sőt azóta is vagyunk. Egyszer kaptam magam vettem a bátorságot és meg kérdeztem, lenne-e kedve randizni velem. Mire jött a megsemmisítő válasz, hogy nem tetszem neki, mert a lányos nőket kedveli. Egyáltalán nem ugy reagáltam le a helyzetet, hogy úristen, de felszínes lenne. El kell fogadni, hogy neki nem jön be ez a stílus. Nekem sem jön be, mással szemben, szóval teljesen megértem, ha valakinek ez nem tetszik. Olyat kell keresni, akinek tetszik. Most csak emiatt szívni a másik vérét tökre nem éri meg. 20L

2017. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!