Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Egy szimpla beszélgeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy szimpla beszélgetésben milyen színész/színésznő megnevezésével lehet lebuktatni magunkat? 28N

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy ezzel is le lehet bukni ha olyan színészeket nevez meg az ember. De hát mégis kit? Ki az? Miért?
2017. okt. 22. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ha tipikusan leszbikus sorozatokat emlegetsz vagy leszbikus shipeket.
2017. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most így Ruby Rose, Ellen Page, Neil Patrick Harris, Chris Colfer, illetve énekesek közül Hayley Kiyoko, Troye Sivan (talán Adam Lambert) jut eszembe. De persze ez függ attól is, mennyire van otthon ezekben a dolgokban a partner, meg persze az is előfordulhat, hogy pl. felcsillan a szeme, ha megemlíted Ellen Degenerest, de mondjuk csak azért, mert szereti a műsorát. Szóval ha a partnernek leesik a tantusz, szerintem tudatni fogja veled.


A miértre pedig az egy jó válasznak tűnik (remélem sikerül jól elmagyarázni), hogy elvileg az lgbtq emberkék általában tudnak az lgbtq tartalmú médiáról illetve hírességekről, mert nyilván jó érzés, ha valamilyen szinten reprezentálva vagyunk. Szóval ezekben a körökben jobban az emberre ragadnak ezek a dolgok.

2017. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De király vagy Kettes, köszi szépen!
2017. okt. 22. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg főleg sorozatok mint Orange is the new black vagy az L world, az MTV sorozata a Faking it.

Katherine Moennig az L world-ből és Taylor Schilling az Orange is the new Blackből.

Jane the virgin, The Royals, Famous in love, Skins, Wynonna Earp ...ezekben is voltak leszbikus szálak. Sara a Zöld Íjászból, Emily és Alison vagy Emily és Paige a Pretty little liarsból, Ellaria a Trónok harcából akik híresebbek.

Ott van Olivia Wilde Dr. House-beli biszex karaktere "13".

Híres leszbikus még a felsoroltakon kívül Jodie Foster.

Akkor Kristen Stewart, Cara Delevingne. Miley Cyrus, Kesha, Jess Glynne (énekes), Bella Thorne, Anna Paquin, Michelle Rodriguez, ők eléggé híresztelik. Kimaradt Ellen felesége Portia de Rossi, Holland Taylor, Jane Lynch a glee-ből.

Amber Heard, Johnney Depp exe. Ja meg a lányának Lilly Rose Deppnek is volt barátnője.

Nemrég coming outolt Lauren Jauragei (Fifth harmony, valószínüleg Camila Cabello is az).

Lindsay Lohan, Cameron Diaz és Madonna is bevalotta már hogy volt már nővel.

Állítólag Marylin Monroenak is voltak leszbikus kalandjai pl Marlena Dietrich.

Bár ők inkább másról híresek de nyíltan biszexuális Drew Barrymore,Angelina Jolie, Fergie, Megan Fox, Lady Gaga, Miranda Kerr, Demi Lovato.


Nem tudom hogy a fiúk hogy jönnek ide de ha előttem is írtak akkor kimaradt: Matt Bomer, a Green Day énekese Billie Joe Armstrong, Jim Parsons (Agymenők), Colton Haynes, Tim Cook, Ricky Martin, Zachary Quinto, David Bowie (arról is híres hogy szeretők voltak Mick Jaggerrel, Marlon Brando, Freddie Mercury, Tom Hardynak is voltak kalandjai fiatalon.


(muszáj ezekkel ennyire tisztában lennem, mert senki nem nézi ki belőlem hogy biszexuális vagyok, ha elmondom se hiszik el :D )

2017. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A leszbikusok királynője, Greta Garbo kimaradt. Sarah Paulsont sem láttam kiírva, aztán Chyntia Nixon,Cara Delevigne exe,az énekesnő St.Vincent, Queen Latifa,Jackie Chan lánya is coming outolt, állítólag Oraph Winternek, Whitney Houstonnak és Rihannának is volt viszonya nővel,Kate Blanchett is bevalotta,de Vivian Leighről is pletykálták,hogy biszex.Magyarok közül Gallusz Niki,Oláh Ibolya.
2017. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kielégültem, ami a választ illeti :D

Kösz mindenkinek!!!

2017. okt. 23. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez aranyos: talán Adam Lambert

Hát ő tüzel mint a kályha! :)

2019. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!