Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van valaki hasonloan mint en?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonloan mint en?

Figyelt kérdés

Sokkal konnyebben felizgulok hangokra illatokra mint magara a latvanyra

Lehet akar a lany kevesbe az esetem ha olyan hangja van ami vonz vagy a parfumje isteni mar vegem is van

Ha fantazialok akkor is nyogesek sohajtasok es illatok ugranak be kep szinte alig vagy homalyosan


Van valaki errefele aki szinten ilyen elenyeszo mertekben vizualis vagy nagyon ufo vagyok?



2017. okt. 23. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok ezzel :D Persze szép látvány egy női test is, de arra úgy nem tudok begerjedni, ellenben pár kéjes nyoges vagy sóhaj... :D meg egy jó parfüm csodákra képes.

19/L

2017. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A látvány nekem sem az elsődleges, engem az érintések hoznak lázba, ha hozzámér, vagy én hozzáérhetek,csókolhatom. De egy parfümtől meg egy nyögéstől tuti nem fogok benedvesedni.
2017. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pasiknak szokott ilyenekre felállni, meg ők képesek lekötni magukat azzal, hogy "fantáiálnak". Kicsit sem volt átlátszó a leírás...
2017. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3# ez most komoly?? XD

Most mondtam volna ugy hogy maszturbalas kozben? Igen csak a ferfiaknak van fantaziajuk igazad van...

2017. okt. 25. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, neki úgy látszik még nem volt ilyen nője :D Nekem van még olyan biszex barátnőm aki ilyenekre gerjed. Attól hogy nők vagyunk még lehetnek ugyanolyan vágyaink és fetiseink mint a férfiaknak...
2017. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet én is...

Kinek mi. :D

2017. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# abban biztos vagyok😁
2017. okt. 26. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!