Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben volt ez a leszbi jelenet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben volt ez a leszbi jelenet?

Figyelt kérdés

Vagy 10-en éve láttam a TV-ben egy (ha jól emlékszem) olasz minisorozatot, aminek az első részében volt a főszereplő még tizenéves kislány volt. Volt az anyjának egy ismerőse, egy 30-40-es nő (egyszer az ablakban látta a melleit). A lány gyümölcsöt szedett egy létrán és a nő segített neki, de benyúlt a lány szoknyája alá és simogatta. Majd bújócskáztak és érzékien megcsókolta a lányt. A történtek hatására pedig a lány este magáhoznyúlt. Jelzem ez nem erotikus sorozat volt (hétköznap délután ment).


Valakinek ismerős ez és tudja esetleg a címét?


Ez volt az egyik első film, ami "felnyitotta" a szemem. Nektek van esetleg hasonló élményetek?



2017. okt. 30. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik lehetett ez, a Csengetett, Mylord-ban volt régebben egy leszbikus mellékszál,dehát az nem olasz.


Nekem nem volt konkrétan olyan ami felnyitotta a szemem, de már kiskoromban is volt,hogy csak a főszereplőnő miatt néztem egy filmet,meg érdekesnek találtam a Xenat is, nem is volt furcsa, sőt tetszett, hogy 2 "néni" szereti egymást, de akkor még nem sejtettem.


Később magamtól éreztem, hogy a nőkhöz vonzódom, de sokat segített a SalvaDora blog,a Szaffo, Krisztina svéd királynő, Virgina Wolf, és a hollywood-i "varrókör" tagjainak, Greta Garbo, Merlene Diethrich, Tallulah Bankhead,Alla Nazimova,Joan Crowford,Katharine Hapburn, Mercedes de Acosta, Ona Mundson, stb. és az életüknek a tanulmányozása. Azóta is sokat olvasok, a témában, nagyon tetszett pl.Galgóczi Erzsébet : Törvényen belül című könyve is.

21/L

2017. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy értem, addig nem láttam ilyesmit mert kis bakfis voltam és nem kerestem ilyen filmeket a neten. Szóval akkor kezdett el érdekelni ez a téma és jöttem rá később dolgokra.
2017. okt. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!