Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Esetleg valami lehetoseget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg valami lehetoseget ezeken kivul? Vagy valami erre specializalodott szorakozohelyet? (lent)

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot keresek..vagyis keresnek..regisztraltam mar a spicyre, sweetcandyre mindenhova de csak az alkalmi nok(?) talaltak be amibe en nem megyek bele..

Kicsit sportosabb oltozkodesu vagyok.. ez lehet a baj? Valami tipp esetleg az ismeredesre, hogy hol?

Koszonom.

20/L/L


2017. okt. 31. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj ha valaki sportosabban öltözködik engem például nem zavar sőt inkább az olyan lányok tetszenek nem pedig a cicababák. Még esetleg van a pinkvanilla, szórakozóhely meg hát Pesten van egy pár.

18/L

2017. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se baj az öltözködésed és jól írta az első válaszoló, a pink-en is lehet ismerkedni. De ott is ( szerintem )sok az, aki alkalmit keres, hármasba egy haramadik félt, vagy kamu pasi és sok idősebb nő is van ott.

Meg itt is lehet amúgy :).

2017. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ha van instagramod ott is tudsz ismerkedni, hogy kiteszed a profilodba a meleg zászlót és hátha írnak.

2017. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!