Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mit szólnátok hozzá ha a lány akivel ismerkedtek és megvan a közös vonzalom, hirtelen bejelenti, hogy ő régen fiú volt?

Figyelt kérdés
továbbra is tudnátok iránta érezni valamit vagy teljesen elhidegülnétek tőle?

2017. nov. 4. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Úgy rúgnám tökön, a golyói kiessenek!
2017. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha már puncija van, nőként viselkedik és gondolkodik akkor nem akadály. :)
2017. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mondjuk a műtét már megvan tehát puncija van

szóval tökönrúgás kilőve kedves első

igazából csak érdekelne mennyire vagytok toleránsak a témával kapcsolatban.

2017. nov. 4. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem szerintem nem zavarna. Nem voltam még hasonló helyzetben, de ez nem lenne akadály.
2017. nov. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez sok lenne, bocsi.
2017. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Semennyire nem vagyok toleráns.Miért nem lehet felfogni, hogy a leszbikus nőket szeret és egy férfi attól még nem lesz nő,hogy megnöveszti a haját és női ruhát hord.Attól se ha orvosok varrnak neki egy "puncit",ami úgy keletkezik tudtommal,hogy a farkat hosszában kettévágják és felvarrják.


1.Edfig mindegyik ilyen pasiról már messziről kiszúrtam, hogy pasi,hiába női cuccokban volt,úgyhogy nagyon nehez lenne kivitelezni hogy már meglegyen a vonzalom,de még ne vegyem észre.Az ilyen kamu átalakításokat kevesen kajálják meg.


2.Ha csoda folytán nem venném észre,és eljutnánk az ágyig,szerinted ki nem tud különbséget tenni egy igazi punci és egy átszabott farok között?Max egy szűzpasi,aki még nem látott puncit,egy nőt nem igazán lehet megtéveszteni.


3.Hogy válaszoljak a kérdésre rögtön,azonnali hatállyal repülne,páros lábbal rúgnám ki és még kettévágott,felvarrt farkon is rúgnám.

2017. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# nem kell bocsánatot kérni,nincs érintettségem a témában csak kiváncsi lélek vagyok :)
2017. nov. 5. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Biszexuális vagyok, a férfiakat is és a nőket is azért szeretem, amik. Önmagukért.

Nekem ez a fiúból lett lány már túlzás. Elfogadom, hogy ilyen is van, de számomra kiábrándító lenne.

2017. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Mik vannak. Én mindenkit megértek. Néha nekem is eszembe jutott, hogy fiú szeretnék lenni, de persze nem leszek és lányosabb lettem. Kifejezetten szeretném, engem ez nem zavarna, különleges embernek gondolnám, amiért annyi mindenen átment. Mindenben mellette lennék és én azonat rúgnám két lábbal kilóméterekre, akik csak megbámulják ez miatt.
2017. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!