Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok titeket érdekel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket érdekel vagy kipróbálnátok a bdsm-es szexet? és ha igen melyik szerepben?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Ügyes húzás!-)

Ha Te lány vagy akkor Én is

2017. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyszer kiprobálnám alárendeltként, de csak lájtosan 😊
2017. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy lány sokkal keményebben meg tud kínozni egy lányt, mint egy férfi. Mert ismeri a női test és lélek működését és tudja, hogy vannak a gyenge pontjai. Amin keresztül bármit el tud érni.

Férfi dommal próbáltam, kipróbálnám dominával is.

2017. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
igen és alárendelt:)
2017. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es: a kérdező nem is állította saját magáról, hogy lány
2017. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Én kipróbálnám a "domina" szerepet.
2017. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Lightosabbat Mindkét oldalról szívesen,de inkább talán aktív ha még be is öltözhetek hozzá :D


Sosem viseltem még ilyen szadomazo cuccot de az alkalom kedvéért olyan talpig fekete latexbe/bőrcuccba öltöznék ahogy illik!

2017. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

A privát üzenetküldőknek innen is üzenném,hogy nem tűnik fel hogy a leszbikus kategóriában van a kérdés és a válaszom is? Nem pasival képzelem el a dolgokat

Előző voltam

2017. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam pár darab privátot, de nem akarok rájuk válaszolni, így itt írom le a lényeget, ha nem haragszotok:


- A hümmögésem nem erotikus morgás volt, hanem elgondolkodás.

- A leszbikus kategóriában természetes, hogy csak lánnyal próbálnám ki.

- Nem megalázni szeretnék egy másik lányt, hanem uralkodni felette. Sokkal határozottabban irányítani, és az átlagosnál kevésbé finom módszerekkel kielégíteni.

- Nem tudom, hogy mik lennének ezek a módszerek, nyilván meg kell beszélni a másikkal, hogy meddig lehet elmenni. De mindent azért én sem vállalnék, hiába nem én lennék a passzív fél.

- Nem veszünk be férfiakat, főként nem arra, hogy ketten alázzunk egy férfit .__.


#6

2017. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Bocs, hogy beleszólok, de keveritek egy kicsit a szezont a fazonnal. Aktív-passzív szerep a meleg férfiaknál van.

Itt szubmisszív van és domináns.

2017. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!