Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen nehéz leszbikuskén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz leszbikusként "normális" kapcsolatban élni? Merre vannak a magabiztos, intelligens, tanult, nőies, ambíciózus, vidám, nem lelki szegény, nem áldozat szerepben tetszelgő nők?

Figyelt kérdés

25 évesként, túl pár kapcsolaton, még mindig úgy érzem, hogy egyszerűen csak a játszmák, vívódások, önmaguk keresése, alacsony érzelmi intelligencia, és a kompromisszumképtelenség az, amikkel legtöbbször találkozhatok a másik személyében. Hol vannak azok a nők, akik tudják mit akarnak, tesznek is érte, vágynak egy tartalmas párkapcsolatra, és nem csak időtöltés gyanánt keresnek "áldozatokat"?

Kicsit reményvesztett lettem, így ha valaki tud válaszokat a kérdéseimre, esetleg van pozitív példája kérem ossza meg velem :D kell valami lelkesítő most, mert értetlenül állok a dolog előtt... Nem gondolom, hogy irreális elvárásaim lennének....csak arra vágyom, amit én is tudok nyújtani.

25/Nő/leszbikus



2017. ápr. 30. 17:16
1 2
 1/13 Hoshigaki Suga ***** válasza:
88%

Szia

Nyugi, nekem volt már normális barátnőm, én magam is ,,normálisnak" mondható vagyok

Egyébként én is összefutottam olyanokkal akikről te beszélsz, igen, elég elkeserítőek

De ne add fel :D

2017. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sem reménytelen a helyzet, én is ilyen tulajdonságokkal rendelkező embernek tartom magam mint amiket felsoroltál... csak sokat kell keresni és nem szabad feladni. Sajnos jobb tanácsokkal nem tudok szolgálni mert jelenleg én sem találtam még meg akit keresek:D Ha gondolod írhatsz privátot.
2017. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Az engem is érdekelne, hogy hol vannak ilyen nők.

Nem tudom eldönteni, hogy manapság tényleg ilyen sok lelki sérült ember van, vagy csak imádják játszani az agyukat. Azt megértem, hogy mindenkinek vannak problémái, de az kicsit gáz, ha az első beszélgetés alkalmával ezzel nyitnak.

Jobban örülnék, ha határozott, magabiztos nőkkel tudnék ismerkedni. :)

2017. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor a reklám helye :P : aki hasonló problémákba ütközött, de nem adta fel és nyitott valami újra, az írjon privátban :D köszi
2017. ápr. 30. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyet kerestem, de tényleg sehol senki. Szóval én is kezdek kétségbeesni kicsit, most egy ideig inkább szüneteltettem is az ismerkedést. :)

Ha gondolod, írj.

2017. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést. Ugyanez a helyzet uralkodik nálam is. Én már nem is foglalkozom vele, majd jön az a nő, aki megfelelő és nem feltétlen kell keresni, nekem az előző kapcsolataim is véletlen helyzetekből jöttek. :)
2017. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Jelen :) Nyugi, vannak még ilyen nők.

Nézd a jó oldalát, neked már volt legalább több párkapcsolatod is nővel, nekem annyira szűk az ismerettségi köröm, hogy egyszerűen nem látok reális esélyt társkeresőn kívül máshol ismerkedni. Ott meg az emberek kb. 99%-a vagy 3.-nak keres nőt vagy kíváncsi heteró vagy hozzám képest az ország túlfelén lakik.

Plusz rám jellemző sajnos, hogy baromi ritkán kelti fel az érdeklődésemet valaki, egyszerűen fel nem tudom azt fogni, mikor valaki párkapcsolatból párkapcsolatba ugrál :) De ez már más kérdés :)

2017. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Bárhol lehetnek ilyen nők,kérdés,hogy megtalálod-e őket.Pl.facebookon,a társkeresők többségén,illetve bulikon ne is pazarold az időd,leírtad az itt fellelhető nő prototípusát:D Én 2 nap után feladtam a netes társkeresés,olyan alacsony volt a színvonal.Igyekeztem "intelligensebb" helyeken,színházban,könyvtárban, ismerkedni.Végül úgy ismertem meg a gyönyörű,művelt és kiegyensúlyozott párom,hogy eladtam neki a lakásom:-)Mikor meg komolyabbra fordult a kapcsolatunk visszaköltöztem hozzá:D Tehát keresgélj,időbe fog telni,de előbb-utóbb találhathsz valakit.

28/L/N

2017. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyílván aki,intelligens,vidám,kiegyensúlyozott,az nem keresi kényszeredettem a kapcsolatokat,kalandokat.Ne görcsölj rá,a társkeresőket,meg a bulikat szerintem is felejtsd el,inkább spontán helyzetekben ismerkedj,pl.egy boltban is összefuthatsz valakivel.És nekem az is segített,hogy nem kifejezettem kapcsolatot kerestem,mert így csak bevonzod a társfüggőket.Mindenkivel beszélgettem,ismerkedtem,aki szimpatikus volt,így barátokat is szerettem és egy ilyen baráti dologból lett szerelem.
2017. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Én jelenleg 23 éves vagyok. 18 évesen elköltöztem otthonról egy másik városba. Suli mellett mindig dolgoztam.Én egészem most februárig olyan ber voltam aki te keresel, viszont a baj persze nem egyedül jön, hanem csoportosan. Jelenleg tök kilátástalannak tarok mindent :D, viszont TUDOM, hogy meg fogom oldani, csak idő kell. Hirtelen túl sok a feladat. Na most én nem is akarok ebben a helyzetben kapcsolatot, mert senki vállara nem akarok akaszkodni. Talán azért sem, mert olyat én sem találok akit te is keresel. Hisz aki olyan amit leírtál "áldozat" engem visszahúzna a lendületemből. Az meg nem kell, hogy elkezdjen licitálni a problémáival. Szóval amit ki akartam fejteni, hogy aki áldozat meg életunt tegye rendbe az életét, ha egyedül nem megy akkor mondja azt, hogy azért kell valaki, hogy segítsen, de ne szórkozásból.
2017. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!