Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátnőmmel. Pár hónappal ezelőtt megismertem egy lányt, és amikor találkoztunk akkor mindketten éreztük, hogy ott van az a bizonyos kémia, és hogy talán több is lehetne.

Egyszer álmodott egy olyat hogy lefeküdtünk, és ahogy elmesélte az előjátékot az nagyon beindított.


De elűztem magamtól szegényt, mondván nem szeretnék vele többet találkozni, és hogy szakítsuk meg a kapcsolatot, mert úgy érzem már azzal megcsalom a páromat hogy ilyen érzéseim vannak irányába, és hogy nem szeretném ha "megkísértene az ördög". Egy ideig le volt tiltva facebookon, közben szakított velem a barátnőm, végül feloldottam a másik lányt. Szégyelltem magam, mert jót akart, és ha akkor hallgatok rá, akkor nagy valószínűséggel nem szakít velem a párom. Mindegy, ez más sztori.


Szóval bocsánatot kértem, megbocsájtott és most barátok vagyunk. Viszont még mindig álmod olyanokat hogy lefekszünk meg így kimondja nekem álmában, hogy le akar velem feküdni, közben nekem meg azt mondja nem kéne ilyeneket álmodnia. Tudom, hogy ez a vágya, különben nem álmodna ilyeneket, nem igaz?


Nemsokára megint fogunk találkozni, és ha még mindig ott van a szexuális vonzalom, akkor lehet lefeküdnék vele, de nem szeretném ha ki használva érezné magát, és attól is félek hogy közben olyan lesz, mintha az exemmel szexelnék, vagy ő jut eszembe. Mert még azért nem tettem túl magam rajta. Egyszóval félek, hogy megbánom.



2017. nov. 19. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyében nekem nagyon rosszul esne, ha megtudnám, hogy hogy érzel a volt barátnőd iránt, közben meg velem fekszel le, úgy, hogy nekem ez az ‘álmom’ !
2017. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy még szeretem.
2017. nov. 19. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én a helyedben előbb magamban letisztáznám az érzéseim,addig veszteg maradnék


Zárd le a múltad mert nem fogja békén hagyni a jövődet


Ha van jövőtök ezzel a lánnyal akkor abba belefér egy kis idő várakozás


23/L

2017. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz.


Egyszeri dugást? Kapcsolatot? Barátságot extrákkal?


Én minden esetben őszinte lennék vele, ha már annyi idősek vagytok akkor elvinném egy sörre, és megbeszélném velem hogy hogyan érzek.


És nem, én nem érezném magamat megbántva vagy kihasználva ha valaki azt mondaná, hogy igen, érdeklődik de épp most van túl egy szakításon és menjünk lassan, mert még le kell zárnia magában dolgokat.

2017. nov. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából még nem tudom mit akarok tőle, mert nem ismerem annyira, ezért legközelebb az "egyszeri dugás"-hoz állok, de nem áll tőlem távol a személyisége sem. Szóval ha többet akarok tőle, akkor mindenképp előbb meg kell jobban ismernem, és ha már ott tartok, hogy eldöntöttem, akkor tőle is meg kell kérdeznem, hogy nem akarna-e esetleg többet. Az viszont fix, hogy őszinte leszek vele. Köszönöm az eddigi tanácsokat :)
2017. nov. 20. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak félig lenni barátnőm lenne :D
2017. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te most a másik fél álmából akarsz olvastatni?
2017. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érzelem mentes szex lánnyal sose jó, van benne tapasztalatom sajna, egyszer egy csaj könyörgött vegyem el neki vagyis meg kért, én bele mentem, de nem volt túl jó nekem szal felesleges volt, (hiba) bár neki jó volt.

Szal nem tudom az érzelmeket többre helyezem főleg nővel, most 3 éve nem voltam lánnyal, nagyon várom hogy be lépjen valaki az életembe,

23l

2017. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

simán lefeküdnék vele, ha már más csaj beindít, az azt jelenti, hogy már nem volt jó a kapcsolatotok


ne bánd, hanem vágjá bele vagy oda

2017. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!