Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kezdenél egy 18 évessel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél egy 18 évessel?

Figyelt kérdés

Mi lenne az alsó korhatár? Mondjuk abban az esetben, ha az illető szellemileg érett és idősebbnek tippelnéd amúgy mint ami (nyilván ez szubjektív, de na).

Vagy ha összejönnétek/randizgatnátok és közben derülne ki, hogy még csak 18,szakítanátok csak a kora miatt?

Kort is írjatok légyszi :)


18/L (meglepő tudom :D)


PS Kategóriát figyeld!!!



2017. dec. 6. 02:23
1 2
 11/12 titkoskert ***** válasza:

Nem érdekel a kor. Észnél legyen, és ennyi. 18 évesen nekem a 20-33 évesek kellettek, 33 évesen mostmar azt mondom, legyen agya. 😂

Egy ismerősöm mondta, és maxi egyet értek vele: "Ha 20 évesen nem vagy elég szép, ha 30 éves korodra nem vagy elég okos, és 40 évesen elég gazdag, az is maradsz, ahol tartasz" 😎

2017. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak sex kapcsi lenne.

Rendes kapcsolathoz nagy lenne a korkülönbség,tudom a szerelemnél nem számit...bla bla,meg ezek csak számok.

De 14év a baromi sok.

2017. dec. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!