Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Lehet, hogy fura kérdés de érdekelne! Ti mit éreztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A minap egy èrdekes kèrdès pattant ki a fejemből! Pontosabban szex utàn!

Szòval az èrdekelne, hogy ti mit èreztek nyalàs közben? Pontosabban abban a pillanatban mikor meglátjátok a barátnőtők nemi szervèt!

Hogy azèrt fogjátok most kinyalni/kielégìteni, mert ti vágytok erre?

Vagy csakis azèrt, mert ő erre vágyik? (Vágyik?! De bendzsa szó...bocsi)

Remèlem èrtitek, hogy pont mire gondolok!

Èn szemèly szerint nagyon szeretek farkasszemet nèzni a párom nemi szervével, szeretem kènyeztetni, de ha nem látnám az èlvezetet amit, ez által okozok neki, nem hiszem, hogy csak ùgy fognám magam ès kinyalnám...szòval ezen vesztünk össze a párommal, remèlem senkit nem bántottam meg a kérdésemmel!



2018. jan. 11. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelműen fontos, hogy élvezze.

Ha viszont én egyáltalán nem kívánnám, keresnék más módot, hogy kielégítsem. Senkit nem lehet kényszeríteni semmire. Mindkét félnek élveznie kell.

2018. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Imádom mert pontosan tudom hogy mit érez közbe, és nagyon izgató ebbe belegondolni. És nagyon vágyok arra (huh tényleg béndzsa szó) hogy örömet okozzak neki. Egyszerűen leírhatatlan érzés, ahogy remeg alattam, sóhajtozik, nyögdécsel, megfogja a kezem, belemarkol a hajamba stb. Próbálom megfogalmazni, de az a helyzet hogy nagyon nehéz ezt szavakba önteni.


De ha jól értettem te arra vagy kíváncsi hogy azért csinálom hogy ő élvezze vagy mert én élvezem. De ezt annyira nem értem hisz ez egy ok-okozati (?) (lehet hogy hülyeséget mondok, bocsi xd) összefüggés. Az egyik következik a másikból.

Magyarán arra vágyok, hogy ő erre vágyjon. Azért csinálom, azért élvezem mert ő is élvezi és én élvezem hogy ő élvezi :DD

2018. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

A 2-es mit írt tuti igaz,de még azzal kiegészíteném,hogy mikor nyalom ,én lázba jövök, rettenetesen felizgat maga a puncija nyalása is.Így vagyok a férfiak nemi szervével is.

Bi N vagyok.

2018. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezelőtt írtóztam (=féltem tőle, nem tetszett, nem ízlett) a p$ncitól. :D Csak a másik fél miatt nyaltam, ha nyaltam. Aztán megismertem a jelenlegi páromat, és minden borult, megőrülök a p$ncijàért, abszolut rajongója vagyok. Meg is lettem vádolva, hogy csak kihasználom...ami természetesen nem igaz, de tény, hogy picit túlzásba estem. Szóval nekem ilyen szélsőséges a kapcsolatom a női nemi szervvel, ebből arra következtetek, hogy partner függő, vágy, kémia, stb. De ez csak a saját tapasztalatom,ezen kár veszekedni. :)
2018. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

- izgató a látványa

- izgató az illata

- izgató az íze

- és rettenetesen izgató látni, hallani, érezni, ahogy élvezi a nyalást

2018. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Megmondom őszintén, én biszex vagyok, és a pasik nemi szervétől undorodom (na jó ez túlzás, de alapvetően szerintem egy undorító testrész, csak a páromé izgat fel és csak akkor ha bennem van) Szóval ha kézzel,szájjal csinálom neki akkor csak azért mert az neki örömet okoz.

Ezzel ellentétben a női nemi szerv szerintem csodálatos, és nyilván azért csinálom mert a nőnek örömet okozok ezzel, de amúgy is szeretem csinálni :)

2018. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is kívánom, engem is felizgat, nyílván fontos,hogy élvezze,de egy normális kapcsolatban miért ne élvezné?


De úgy általában nem izgat maga egy nemi szerv, egy ismeretlen puncit nem lenne kedvem nyalni, de ha szeretem, kívánom a tulajdonosát,akkor én is vágyom rá.

L/N

2018. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Kanos kisfiúk jöttek lepontozni? Fáj az igazság hogy undorító a farok látványa?
2018. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez annyira fura én is biszex vagyok, mégse tetszik a pasik nemi szerve. Kivéve ha valakit szeretek, az övé se tetszik de nem undorodom tőle annyira.

Amúgy, megértem hogy leszavaztak már bocsi de elég szar lehet nekik ezt olvasni, elég érzékenyek erre. Bár nem tudom hogy a leszbikus kategóriában mire számítottak. :DD

2018. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

"Fáj az igazság hogy undorító a farok látványa?"


Ez a te véleményed. De ha így fogalmazod meg, akkor nem csak azoknak nem lesz igazuk, akik lepontoztak, hanem neked sem.

2018. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!