Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugyanannyi eséllyel indul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi eséllyel indul nálatok egy biszexuális lány?

Figyelt kérdés

Olyan rosszakat olvasok/tapasztalok néha a biszexuálisok megítéléséről.


Ugyanannyi eséllyel indul nálatok egy biszex lány,vagy van, aki kizárólag csak leszbikusokkal kezd?



2018. jan. 22. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Igazából ha beleszeretek, akkor beleszeretek. És nem attól fogok belőle kiszeretni, hogy biszex. Bár ha tudom róla az elején, már nem igazán akarok tőle semmit. Eddig mindig azt tapasztaltam, hogy egy idő után újra előtör a biszex nőkben a féfivel való szex vágya... Először legyen felcsatolhatós, majd férfiként kezel, éd akarva vagy akaratlanul is vágyni fog egy igazi férfire, férfi nemiszervre. Ezért én nem hibáztatom. Senkit. Ritka az a biszex nő, aki leéli az életét egy nővel. Ő talán egy idő után úgymond csalódik egy pasiban. De persze ez egyénenként függ, nem mindenki ilyen, nekem ez a személyes tapasztalatom. :)
2018. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj előre látom hogy ebből megint mekkora vita lesz.

Én 3 éve együtt vagyok egy leszbikus lánnyal. Előző két barátnőm is leszbikus volt. Első barátnőmet annyiból zavarta hogy féltékeny volt, de ok nélkül. Nem direkt leszbikusokat kerestem, csak így alakult. Szóval úgy tapasztaltam eddig hogy biszexként is ugyanúgy van esélyed.

Itt gyakorin olvastam csak sok leszbikus lánytól hogy nem kezdenének egy biszex lánnyal. Viszont biszex lányoktól is olvastam már olyat hogy meg is értem mi bajuk van velünk. Csupán annyi lenne jó ha ettől még nem raknának minden biszexuális lányt egy kalap alá. Egy esélyt azért megérdemlünk.

2018. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök érdekes hogy mennyire más dolgokat tapasztalunk. Az egyes írta hogy azt vette észre, hogy a biszex lányokban előbb utóbb előtör a vágy a férfiak után.

Nekem meg pont fordítva volt. Volt barátom, de hiányzott egy lány úgyhogy szakítottunk. Nem is randizok nagyon fiúkkal mert félek hogy hosszú távon nem tudnák boldog lenni, meg másokkal sem szeretnék szórakozni. Ilyen hármas vagy hogy legyen egy barátnőm egy pasi mellett nálam teljesen kizárva.

Ami még érdekes hogy az összes biszex barátnőm sokkal inkább a lányokhoz vonzódik.

(Ezt nem kötekedésből írtam, nem is szeretnék veszekedni tényleg csak érdekességből írtam)

2018. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szexuális irányultságtól függ, hogy beleszeretek-e, sajnos legtöbbször heteró nőkbe szeretek bele :(

Egyetlenegy barátnőm volt csak eddig, ő biszex volt. Nem kötekedtem vele azért mert a pasikat is szereti. Csak a heteró nőknél volt az az érzés hogy ez most fáj, és de jó lenne ha a nőket szeretné....

2018. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít nekem egyáltalán, hogy hova sorolja be magát, mivel nem egy kategóriába szeretek bele hanem, egy emberbe akiből nincs két egyforma. :D
2018. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyzet -és személyfüggő, ha biszexes allűrjei vannak vagy ezek vezérlik,pl.pasival tud elképzelni normális kapcsolatot, nővel csak kaland,csak ki akakrja próbálni mindkét nemet, 3-asban akarja, párhuzamaosan akar találkozgatni velem is meg pasival,stb. akkor teljesen esélytelen,még akkor sem jöhet szóba ha amúgy tetszene.


Egyébként megnézném a múltját, mennyire szavahihető,mennyire hűséges típus,mennyire gondolhatja komolyan velem,stb, és ha meg van a szimpátia akkor lehet,hogy adnék neki egy esélyt.


Szóval nem esélytelen,de nem tagadom, határozottan kevesebb eséllyel indul egy biszex,mint egy leszbikus nő nálam,mert amúgy leszbikus párt keresek.


(Amúgy miért kizárólag leszbikisokkal kezdessz,neked mi a bajod a biszexekkel?)

2018. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs a témában, de tény hogy egy biszex lánnyal, ha a psikhoz vonzódik jobban nem tudnék elképzelni hosszú távon semmit, rosszul érezném magam hogy esetleg olyasmire vágyik amit én nem tudok megadni neki.
2018. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a biszex lányok akik jobban vonzódnak a pasikhoz nem is akarnak lányokkal komolyat, max szex. Szóval az ő esetükben nincs is miről beszélni, keressenek egy hasonló cipőben járó biszex lányt vagy olyan leszbikus lányt aki nem kapcsolatot keres és tisztázzák előre.
2018. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Trexy ***** válasza:

Nálam ugyanannyi eséllyel indul, de valóban ahogyan már előttem is írták a biszex nőkből / lányokból előbb utóbb előtör a férfival való együttlét hiánya és lehet elküld utána a francba :/ Legutóbb sajnos én is így jártam egy biszex lánnyal :(


16/L/L

2018. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindenképp. Nem feltételezek semmi rosszat, se azt, hogy megcsal, vagy ilyesmi... :O
2018. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!