Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/Biszex lányok/nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/Biszex lányok/nők! Veletek volt már olyan, hogy lefeküdtetek egy lánnyal és csak később tudtátok meg, hogy jóval fiatalabb volt annál, mint amennyit mondott?

Figyelt kérdés
Vagy csak a fiúk/férfiak ilyen szerencsétlenek?

2018. febr. 5. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

1.Nem fekszek le úgy valakivel,hogy azt se tudom hány éves, lehet maradi vagyok,de én szoktam ismerkedni előtte.

2.Kit érdekelnek a fiúk/férfiak? Semmi közünk hozzájuk,kit érdekel kivel fekszenek le?

2018. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha futó kalandra keresek valakit akkor is igyekszem egy kicsit megismerni az illetőt és ilyen alap dolgot illik tudni, hogy hány éves. Ha kicsit utána keresel a csajnak, hogy kb. kikkel barátkozik, hova jár suliba/dolgozni stb. akkor simán kiderítheted.
2018. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Azzal Én tisztában vagyok, hogy nem érdekelnek a férfiak, hisz leszbikus vagy. Én csak azt akartam volna megtudni, hogy Ti, leszbikusok is vagytok-e olyan szerencsétlenek, hogy azt hiszitek egy mondjuk 15 éves lányról, hogy már 20 éves is elmúlt, de ezek szerint Ti ismeritek a kommunikációt.
2018. febr. 5. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a kommunikációról van szó, hanem arról, hogy nem csak fejest ugrunk valakivel az ágyba, hanem akivel lefekszünk azt igyekszünk előtte megismerni, utánajárni és megtudni róla dolgokat, nem csak úgy megyünk fejjel a falnak, hogy mindegy csak szexeljek valakivel...
2018. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ez nem szerencse hanem igénytelenség,illetve butaság kérdése.


Igénytelenség, mivel az egy igénytelen ember aki 1 óra beszélgetés után lefekszik egy vadidegennel,aki függetlenül attól,hogy mit mond, lehet gyilkos, sittes, prosti,pedofil, Hiv-pozitív,vagy épp gerinctelen hazug.De aki fűvel-fával kúr,az ne tököljön 1-2 éven.Egy diszkó vécéjében lezavart menetnél amúgy sincs jelentősége...


És butaság,mivel a kb.kora mindenkin látszik, és egy intelligens,figyelmes embernek tudod mikor adja be egy 15 éves hogy 20 éves, vagy egy 20 éves,hogy 26. 2 mondat után észrevenném a korát. De az is sokat elmond rólad, hogy a butaságod és igénytelenséged szerencsétlenségnek nevezed és azt feltételezed,hogy ha valaki a nőket szereti akkor már az is olyan igénytelen mint te.Hàt nem.

1-es.

2018. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Na, előbb kérdezz, aztán írj butaságot.
2018. febr. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!