Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Néhány leszbikus miért utálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány leszbikus miért utálja a férfiakat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert a férfiak általánosságban nem úgy viszonyulnak a leszbikus nőkhöz, mint a nők a meleg férfiakhoz?
2018. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azokat akik nem bírják megérteni hogy nem kérek belőlük de szerintem ez érthető.

Az extrém férfigyülölőket én sem értem, de az csak pár ember nem a többség, szóval ezt így ne jelentsd ki hogy a leszbikusok utálják a férfiakat. Személy szerint én egy olyan leszbikust sem ismerek, aki unblock utálná a férfiakat.

2018. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Unblock = felold.

Amit keresel, az az en bloc.

2018. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
#3 Igen köszi, hülye autocorrect.
2018. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nagyon általánosítás. Nem lehet kijelenteni hogy minden leszbi utálja a férfiakat, rengeteg leszbi van akinek fiú haverjai vannak és egyáltalán nem utálják őket. Vannak páran az tény, de az lehet azért mert egyes férfiak okot adtak erre és ez maradt nekik meg mint rossz élmény ezért nem bírják őket.
2018. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én se azt írtam, hogy az összes hanem néhány.


De köszönöm a válaszokat! Egyik itteni kommentelő ihlette a kérdésem egy másik kérdés alatti válaszával.

2018. márc. 28. 19:32
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Túlburjánzó identitás-hansúlyozás miatt. (Azt hiszik, attól lesznek igazi leszbik, ha mindent elutasítanak, ami akár csak közvetetten is emlékezteti őket a pasikra...) Szerencsére, a többség nem ennyire feketén-fehéren gondolkodik. :D
2018. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Én alapvetően nem utálom őket... bár sose volt hozzájuk közöm szexuális értelemben és ez így is fog maradni.

Nagyon szeretek velük dumálni pl autókról, informatikáról, egészen addig amíg nem kezdik el nyomatni a szexista dumáikat.

Szerintem még életemben nem találkoztam olyan sráccal, vagy férfival, akinek semmilyen jellegű megjegyzése ne lett volna a nőkre, vagy főleg a leszbikus nőkre, amit ők jópofának tartottak, én viszont annál kevésbé.

Ilyenkor azért elmegy a "barátkozástól" is a kedvem.

2018. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Azok a leszbikusok akik nem kedvelik a férfiakar általában rossz tapasztalat miatt ilyenek, úgy értem gondólj bele: főleg ha nőies leszbikus vagy akkor a pasik ugyan úgy megpróbálnak felszedni, te erre meg elmondod, hohy bocs de leszbikus vagy. A többség viszont erre nem úgy reagál, hogy tudomásulveszi, hanem hogy "nem veszem be ezt a szöveget", "akkor csináljuk hármasban?", "majd én megváltoztatlak" stb, és az x. ilyen után az ember már akaratlanul is ellenszenvesen viselkedik mert már a töke tele az egéssuel (nem saját példa).
2018. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű a válasz.

Amíg egy nő nem mondja egy meleg férfinak sem, hogy egy jó nedves punci hamar kigyógyítaná a melegségéből, addig a leszbikusok tucatszor hallanak olyat, hogy bezzeg, ha egyszer jó keményen megdugnák őket...

2018. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!